Резултати от Търсенето

  1. Jorom

    Kral Arms

    Проверих за масивна бърза връзка за щуцера на Крал. За съжаление, само моята мостра е била. Внос само по заявка, доставка 2-3 месеца(с регулярните доставки на магазина),цената е 15-16 лв на брой Аз няколко месеца ги питах за тая бърза връзка, докато най-накрая им писна от мен, и ми докараха след...
  2. Jorom

    Hatsan BLITZ full auto .25/56J .30/72J

    Ок различни хора, различни подходи, в случая - грешен подход с идеята за регулатор на блиц...тая пушка за да стреля добре на автоматичнен режим, иска не да я душиш с регулатор, а максимална пропускливост на въздуха. Ето как стреля моя Блиц 7,62 на автоматичен режим преди да я направя булпап -...
  3. Jorom

    Hatsan BLITZ full auto .25/56J .30/72J

    Чудя се защо някой си усложняват излишно живота...за какво му е точно на Блиц, регулатор? Два Блиц-а имам, 6,35 и 7,62. 7,62 го направих на булпап още на първата година, с части от Тюркбул...изглежда като Тюркбул. Преди това, като беше в оригинален вид, бях го позасилил до 85 Дж , като работеше...
  4. Jorom

    Kral Arms

    Къде се продават по 45 лв тези боклуци? Дадоха ми мостра след три месеца чакане....Ще проверя тия дни, могат ли да доставят още, и за цената също.
  5. Jorom

    Kral Arms

    Две такива крал ми гръмнаха на около 260+ бара- като съм помпел голяма бутилка с компресора. Видно е че са тънкостенни. За без пари, толкова! Има масивни такива връзки, но са по 12 лв и няма да гръмнат като кралските.
  6. Jorom

    Машини и инструменти.

    Забравих да напиша нещо доста важно относно китайските стругчета. По-читавите (като на Ники и моето - WM210V), са с ремъчна предавка и две скорости( Low/High), отвор на шпиндела 21 или 38мм...излезе един нов модел по времето когато връщах първото стругче, който е с отвор на шпиндела 38 ММ, много...
  7. Jorom

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Абе то и моя помпеше, но след като му оправих проблема с клапана на високото налягане, консумацията на компресора падна от макс 2100 вата, на макс 1700, а колко по- бързо помпи....няма сравнение....иначе че бръмчеше и помпеше до 220 барапреди ремонта, помпеше!
  8. Jorom

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    За тия на втората степен Колегата да си прецени има ли отрицателна промяна в помпенето на компресора след случката, и ако има, може да си смени сегментите...това е елементарно. Буталото на втората степен се маже със силиконово масло, аз ползвам Лидълското
  9. Jorom

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    75 градуса е на корпуса на водната риза....а колко градуса е достигнал на буталото и цилиндъра на високото налягане.... Може да се наложи да смениш сегменти
  10. Jorom

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Тия дни си чакам подаръка от Дядо Коледа: двуглав Туксинг. Моя едноглавия работи в антрето. Като помпи, си слагам една табуретка до него, и го придържам от двете страни с крака...иначе тръгва на разходка. При мен серпентината се скъса от вибрациите още на втория ден от втулката в гайката, и...
  11. Jorom

    Машини и инструменти.

    И аз съм с такъв китаец, със 750 вата инверторен мотор. Доста тихо работи. Първоначално поръчах най-ниския клас китаец с мотор 550 вата, но поне беше с метални зъбчатки...пристигна стругче с пластмасови....това как скрибуца, ужас и безумие...невъзможно за ползване в апартамент с комшии...
  12. Jorom

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Весели празници! Живи и здрави!
  13. Jorom

    Избор на пцп

    Слагал съм кралска цев на Були и Херкулес, става, но има много по-добър вариант за мен - да се търси от Турция Херкулес 666 (цевта е с дълж.66см, и харесва слъгове. Ако цевта е читава, ето го резултата с моя Предатор 666 отпреди няколко дни, от 105 м, мощността е около 110 Дж, като държа да...
  14. Jorom

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    За неделя има голяма вероятност и аз да присъствам.
  15. Jorom

    Kral arms Bigmax X 6,35 мнения

    Не му вярвай толкова на тоз дистрибутор! ;) Сега нямам време за това, но скоро ще покажа разликите в цевите на крал в калибър 6,35мм
  16. Jorom

    Kral arms Bigmax X 6,35 мнения

    Имат шок цевите на Кнайт и БХ, техния шок е брутален, в сравнение с на БМ.
  17. Jorom

    Kral arms Bigmax X 6,35 мнения

    Аз съм го правил това - отрязах шока на цевта на БМ...след това слъговете на 50 м едва се събираха в лист А4. Имаше точност само с чашки ЖСБ 2,2 мк2. Това важи само за халтавата(надкалибрена) цев на Бигмакс ...но ако цевта е от Кнайт или Бигхорн( нарезите в цевта са еднакви, за разлика от на...
Нагоре