Резултати от Търсенето

  1. J

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Здравейте колеги любители на големокалибрените въздушни оръжия, има ли поне един от вас да обясни как ще го ползва това оръжие освен по- един единствен начин според закона- стрелба за удоволствие и по-мишени но това може да става и с по малък калибър въздушно оръжие което ще ви спести пари и...
  2. J

    Избор на оптика

    Колега, ако говориме все още за Хатсан-125 , не се старай да направиш пушка от нея, освен да плашиш гаргите за друго нищо не става по-добре се отървавай бързо от нея докато не си се осакатил.
  3. J

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Специални благодарности на колегите които обърнаха особено внимание на моят пост. Това което се опитахте да споделите като информация , за жалост се намира някаде далеч в моето минало, накратко казано не бяхте особено полезни.
  4. J

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Така е колега, концентрацията на влага във въздуха по черноморието е доста завишена, затова и проблемите са ви доста повече.
  5. J

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Колеги, аз пълня моите пушки с помпа до 200-220 бар и проблеми с влагата нямам, защото помпата я държа в дома в който живея а не в багажника на колата или в мазето и когато навън вали не помпам а само при хубаво време, всичко е толкова просто ама си трябва и малко акъл.
  6. J

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Колега, аз съм човека който ти трябва, обади се на 0885083606.
  7. J

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Колеги, да се обезвъздуши цилиндъра на АТ-то като се развият частично бк-то или манометъра не е добра идея, защото трябва да имаш 1 струг или друг добър захват 2 специален ключ за сваляне на манометъра 3 специална скоба за развиване на БК-то, защото рискуваш да увредиш БК-то ако използваш ключ...
  8. J

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Коледа, не е нужно да се сменяват всичките о пръстени, сменяват се само тези които са подложени на високо налягане и триене, затова е такъв и ремонтния комплект който предлагам.
  9. J

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Колега, всички турски помпи имат филтър за влага, и не само турските ,недей да си мислиш че китайските помпи са много добри, те са по-евтини затова ги харесваме.
  10. J

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    И така колеги притежатели на FX, колко става общата дължина на пушката заедно с модера?
  11. J

    AGN Technology - VULCAN

    Колега Linx, ще повторя нещо което съм го казвал и друг път. Има укори които възхваляват и похвали които компроментират. И така благодаря за рекламата която ми направи. Имам доста огнестрелни ловни пушки с които се налага да се разделя поради нпредналата ми възраст. Имам и няколко ПП които също...
  12. J

    AGN Technology - VULCAN

    Колеги, да се спори с човек който е врял и кипял в тази област, що е то прецизен и точен изстрел като колегата njatanasow, който продължава да стреля, ми се стува също доста смешно, аз мисля че стрелбата е въпрос на дългогодишна практика и настрел който има въпросната личност? а друг като него...
  13. J

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Колега, като гледам ти работиш в калибър 5.5 .218, ти сигурен ли си че това е най-подходящият ти калибър? ако не си пробвал опитай .217. Не случайно колегата MAX изпробва целият арсенал от цеви докато вероятно е стигнал до оптималния вариант и имай предвид че ти трябват мнооого опити и...
  14. J

    AGN Technology - VULCAN

    Колега shaman, регулирането на мощноста само с power-plenuma ли се настройва и това включва ли и промяна на задредукторното налягане и има ли всичко това външен регулатор?
  15. J

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Ти си се запасил с джепане ама дано да си опазим пушките.
  16. J

    G-MAGNUM 1250 IGT MACH 1

    Колега, едно случайно попадение не може да се приеме за точен изстрел, особено когато се касае за групова цел, по- добре покажи една мишенка с 5 изстрела за доказателство че пушката и ти го можете. Ако питаш мене мога да кажа само че искрено съжелявам че си се набутал с тази пушка с която не е...
  17. J

    Да поговорим за въздух!

    Продължавай да експериментираш с рязкото отваряне на крана без забавител колега, а ние ше чакаме да видим как ще завършат твоите опити, а може да откриеш и някой нов закон във физиката това ще ни бъде особено полезно.
  18. J

    Да поговорим за въздух!

    Колеги, ще се опитам да кажа още една глупост , забавителя не служи само като предпазна мярка а и за по-прецизно зареждане.
  19. J

    Да поговорим за въздух!

    Няма да се скине маркуча колега, защото маркучите издържат много повече от 300бар, а и дори да се скъса, това ще ти е най-малката беля, по-лошото е да не гръмне цилиндъра който ако е до 200бар и ти се налага да го дозаредиш с 20-30бар и подадеш от бутилка 300бар само от крана едва ли ще подадеш...
  20. J

    Да поговорим за въздух!

    Здравей Дончо, тези зарядни станции които предлагаш и които демонстрира имат ли забавители?
Нагоре