Резултати от Търсенето

  1. edinmilion

    Русенска група - DANUBE POWER

    Здравейте група, Някой ходи ли в тази жега на поляната? От предишния път (с Павката и Ники къде ме водиха) не обърнах внимание дали имаше сянка за колата? Ще взема една пръскалка за охлаждане и ще пробвам някой от идните дни :) А и друго, от къде мога да си взема чашки в Русе?
  2. edinmilion

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Ментел е за предпочитане, но за подарък по добре само таблета, че мобиления нет е като да му пъхнеш трън в гащите :) То зависи и кой от трите в момента с каква оферта на МБ/цена предлага, но дори и 2g на мент:е:л, е по добре от бетекато за ползване. Служебно /да се разбира по принуда/ ползвам...
  3. edinmilion

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Не намерих подходяща тема, интересно защо няма, ама в такъв дъждовен ден, как да не сподели човек какво дават по тивито: DAY 9 LIVE Shooting | Baku 2015 European Games Вчера попаднах и на 50м пушки, та по късно ще добавя и линк, този по горе е на живо. edit: линк към целия лист от игрите у...
  4. edinmilion

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Трябва поне 7-8 сантиметра, няма ли някакво ръководство към тази оптика? Най добре е наистина малко да постреляш на механични и като свикнеш с пушлето, тогава да сложиш и оптиката, тъкмо ще ти е още по интересно. Мъглата за която говориш, пробвай с диоптриката да настроиш, то вярно фиксирана...
  5. edinmilion

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Чудесен избор, тъкмо щях да ти отговарям на горното питане, че вмъкнатото в името "air gun" всъщност е Airmax и е на Hawke. Във форума препоръчват Лийпърс, но така е от много време, като предполагам повечето ползват стари модели (предполагам не си купуват всяка година липърс) и така е тръгнало и...
  6. edinmilion

    Софийската група

    edit: никой не писа, нищо - и сам войнът е войн :lol:
  7. edinmilion

    Online оръжеен магазин arms-bg.com

    Новите цени са 'трепач' и за въздушните пистолети Зораки -> от 360лв. на 485лв. Не коментирам конкретно в армс-бг, но нали стана дума за по високи цени...
  8. edinmilion

    Обяви от мрежата

    http://thegunman-bg.com/forum/viewtopic.php?f=17&t=12299 600пушка + 500 оптиката
  9. edinmilion

    ПРЕЦИЗНА СТРЕЛБА - начини за нейното овладяване

    И при мен проблемите с биенето в ляво при подпряна пушка с пружина, са същите. Попаднах на една коригираща мишена от друга тема, и по скоро за пистолет, но е за ориентир: линк >>Мишена за коригиране на стрелбата или директно...
  10. edinmilion

    Методи за почистване, смазване и поддръжка на ВО

    Ооо има много, само търсене се иска: Методи за почистване, смазване и поддръжка на ВО Добре e да я отвориш преди употреба. Макар че тези пушлета къде си купуваме по стотина лева, идват с демидж и без това. Аз като отворих моята, имаше набити стружки по маншета, издрано по буталото и т.н., но...
  11. edinmilion

    Русенска група - DANUBE POWER

    Здравейте, някой от русенската група ще ме насочи ли къде мога да пострелям на воля? че ходих няколко поредни дни на Левента, но е много оживено и романтично хех, пълно с флюбени дори и през деня. Иска ми се да е някъде в околието на кв.Дружба, но така и така трябва да возя пушката, може и по...
  12. edinmilion

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Във връзка с предложението на di4o, се сетих за вариант, който се използва при пружината вилка на планинския байк. Което може да е приложимо и при тази пушка, с подходящият термошлаух. Ето за какво говоря http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=119137 Тази вилка която съм разглобявал...
  13. edinmilion

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте, някой би ли споделил инфо как му се струва разхода на СО2 пистолет според тези замервания с хроно? Цитирам от друг форум: edit: не успях да намеря директно сравнение, но се оказа че китайчето (spa CP1) е доста разточително на СО2. Около ~45 изстрела, но поне пляка доволно по клиповете.
  14. edinmilion

    Избор на въздушен пистолет 4,5 мм /чашки/

    Аз не успях да разгледам Gamo Compact, не е ясно дали има наличен по магазините изобщо, но сходството му (или поне част от елементите) с Gamo PR-45 ме карат да мисля, че ще има проблеми и с него. Вярно че не се взема за вечно ползване, ама прекалено много пластмаса има. Не ми хареса как се...
  15. edinmilion

    Избор на въздушен пистолет 4,5 мм /чашки/

    Е не, той струва 200лв., а в момента от магазина е на 167 лв. нов :) Вярно че са останали малко налични, но се намират. Точно този модел ми попадна, като сподели инфото за Gamo Compact в горните постове, та според наличностите в момента нищо чудно да отнеса един... Така и така писах, да...
  16. edinmilion

    Избор на въздушен пистолет 4,5 мм /чашки/

    CaMyPau - Гледах и ZORAKI HP-01, но е 350 лв., което ми идва двойно като цена. Вярно е че кефа цена няма, но това на по късен етап. Иначе четох във форума, че преди сте ги купували за 250лв., но вече са със 100 отгоре. Което пък сравнено с цените в САЩ примерно, направо ми сълзят очите какво...
  17. edinmilion

    Избор на въздушен пистолет 4,5 мм /чашки/

    Здравейте, Моля за съвет в избора на въздушен пистолет в малкия калибър (4,5мм), да е с чашки, възможно най заслужаващ си като точност, до около 200 лв. Ще се опитвам да целя по мишени на 5, 10 и дори над 25 метра. Обръщам се към форума, тъй като предполагам, че повечето са наясно с пазара и...
Нагоре