Резултати от Търсенето

  1. krasiml

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Само на Импакта е подвижен. Винта който трябва да отвиеш е за транспорт. Той спира ударника преди да удари клапана , за да предотврати нежелан изстрел.
  2. krasiml

    EDGUN

    Все пак, някой ако реши да се захване с подобно производство, едва ли ще се цели в нашия пазар. Но , за да пробие ще трябва да предложи перфектно качество , нещо иновативно (като FX c Impact) и да вложи една огромна сума за качествено оборудване. Цената не е чак толкова важен фактор , защото...
  3. krasiml

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    1/8 BSP е с 28 навивки на инч , а 1/8 NPT е с 27 навивки на инч . Двата вида резби са несъвместими . 1/8 NPT е близка до метричната 10х1 и е възможно да навиеш едната в другата , но при нашите налягания не е препоръчително и аз не бих го направил . Колега , обърни се към Миро (anibis). Той ми...
  4. krasiml

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    На помпата резбата е 1/8 BSP женска (UK - стандарт с 28 навивки на инч) . Ако на маркуча е същата , но мъжка - ще стане.
  5. krasiml

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    На теб поне са отговорили . Преди година и нещо на моите имейли така и не си направиха труда да отговорят . Вярно , че още не беше излязла на пазара и са имали много чакащи клиенти в Испания , но поне от уважение . Съвсем друго беше отношението на португалския представител . Именно от него купих...
  6. krasiml

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    JSB пускат нови тежки чашки в .22 калибър - JSB Jumbo Beast 2,2 грама. Ето и снимка за сравнение с тежкото JSB 1,175 грама :
  7. krasiml

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Ако в документите (фактурата) са упоменати двата калибъра , според мен ще трябва да се регистрират и двата . Най добре ще ти отговорят от КОС , въпреки че ще има чудене .
  8. krasiml

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Политиката на ФХ е да не работят с частни клиенти , а само с официалните им дистрибутури . Това решение си е тяхно право и ние щем , нещем трябва да се съобразяваме с него . Вярно е , че на българския дистрибутор цените не са най-ниските в европа , но вероятно и отстъпката им е по-малка . Защо...
  9. krasiml

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Ами , това е мечта на почти всеки от нас , но пустите пари ..... За лично ползване има други варианти , за много по-малко пари , но за мен пак си скъпо.
  10. krasiml

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Понеже съм с тунингова пружина на пушката , измерих оригиналната : Вътр. диаметър 9.5 мм Външен 12.5 мм Дебелина на телта 1.5 мм Дължина 68 мм Пушката е БТ 5.5 . Незнам дали на другите калибри е същата .
  11. krasiml

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Маха О-пръстена на тапата и оставя просвет , за да не пробива резервоара . Вентилирането на регулатора става през резбата на тапата. Има вече и от латвийските , направени по този начин. П.П. Силиконов спрей има и български http://spannereurope.com/ . Няма го на сайта им , но по принцип...
  12. krasiml

    За жените и пушките...

  13. krasiml

    СПОРТ!

    Да почетем и ние паметта на един от най-големите бъгарски футболисти , направили ни толкова щастливи и горди през 1994-та година .
  14. krasiml

    Kral Arms

    Съгласен съм , че има много здрави пластмаси . Преди много години четох статия , в която пишеше ,че Глок използват пластмаса 17 пъти по здрава от стомана , но се съмнявам комшиите да използват нещо подобно.
  15. krasiml

    Kral Arms

    На мен така ми изглежда , или осмиците с шината са "гумени" (Пластмасови)?
  16. krasiml

    БУЛПАП

    Булпап-ите също са РСР-та . Разбира се , избора е строго индивидуален . На мен Булпап-а ми допада повече , заради размера и центъра на тежестта .
  17. krasiml

    МОДЕЛИТЕ НА Air Аrms S510 / S410 / S400 /EV2 / Twice Mk и др.

    Bullpup манията започна да ражда все повече абстрактни шедьоври.
  18. krasiml

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Последно трябва да ти излезе Гуанджоу Експедиране . За сега колета ти е още в Китай . Дори още не е пристигнал на летището . RI534699608CN - Това е номера на една от последните ми пратки . Можеш да провериш тук - https://www.17track.net/en
  19. krasiml

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    От Пекин идват по-бавно пратките (от 10 до 14 дни). От Гуанджоу за около седмица . Това е от моя опит с поръчки от Китай. п.п. Това е времето след напускането на Китай.
Нагоре