Резултати от Търсенето

  1. V

    SUMATRA by Eun Jin

    Привет колеги От къде може да се закупи О-пръстени за щуцер на Суматра.Няколко месеца не можех да намеря кой да ми направи щуцер и когато успях скъсах единия пръстен и 4месеца не мога да се порадвам на пушката.Тук в Нова Загора няма пздр Вальо
  2. V

    SUMATRA by Eun Jin

    забравих да напиша,че групата е малко над 19мм
  3. V

    SUMATRA by Eun Jin

    Здравейте колеги Днес спря да вали и реших да пострелям.Как ви се струва тази мишена на 48метра мерени,стрелях от колата през прозореца,дори имаше вятър и не се старах много. Тези които съм задраскал са от лека прострелка понеже преди това стрелях с други съчми Суматра 5.5мм,скорост 320мс с...
  4. V

    SUMATRA by Eun Jin

    Здравей те колеги и за много години Защо ми изпуска въздух от щуцера там където се завива на резбата на маркуча на помпата
  5. V

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    привет колеги и ЧНГ на всички Някой знае ли от къде мога да намеря проектили в .22кал. около 2г.,може и самоделни стига да са като старазагорските,че бях много доволен от тях. Пздр Вальо
  6. V

    SUMATRA by Eun Jin

    Привет колеги Тъй като вече няма от проектилите(1.9гр.) от Стара Загора някой знаели от къде мога да закупя от Ю джийн 1.84гр. ако не се лъжа или някакви самоделни около 2гр. Пздр Вальо
  7. V

    SUMATRA by Eun Jin

    привет колеги Някой знае ли от къде мога да закупя щуцер за Суматра ,ако някой знае
  8. V

    SUMATRA by Eun Jin

    честито и от мене,ще чакам да драснеш няколко реда,че събирам за една и в 6.35 ;D
  9. V

    SUMATRA by Eun Jin

    tova na max Не колега,това е на 4-ри клика надолу от тази скорост с която стрелям с Юджийн иначе на пълна мощност стреля с ЖСБ 1.17 с над 400м/с,но не се сещам с колко точно.Скоро само да събера пари ще се обзаведа и с 6.35,че тая Суматра ми е влезнала под кожата.
  10. V

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    току що ходих до един магазин до нас и продавачката ми даде около 5-6 бройки,другите ги хвърли ла.Напъхах във помпата,че като знам няколко пъти вече помпих Суматра така,дано да не е станало късно само Колко могат да се ползват,трябва ли да се сменят и на колко време пздр Вальо
  11. V

    SUMATRA by Eun Jin

    Привет колеги Днес успях най накрая да пострелям с Суматрата 5.5мм.Имаше доста силен вятър и не съм стрелял за група,пък и не се старах изобщо,но замерих как е със скоростите от 220-160бара,направих 10барабана 312-270м/с,като първите 5 барабана бяха с 14м/с разлика а останалите с...
  12. V

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    здр.колеги Щерката онзи ден барникала помпата на пушлето и извадила едно пакетче с някакви топченца вътре и я скъсала и се пръсна ли по земята.За какво служат те и проблем ли е ако се помпи така,от тогава съм помпил Суматрата 5-6 пъти Благодаря предварително
  13. V

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    току що пробвах АТ-то с 1.9гр. и максимално ги засили с 273м/с,а баракуда с 315м/с.Пробвано е със заглушител,и без него без да нанизвам тръбичката на хроното на цевта,понеже да не бърка нещо,с почистени датчици и нова батерия.Това е с АТ44 Лонг
  14. V

    SUMATRA by Eun Jin

    привет на всички Днес гледам как вървят цените на Суматрите понеже ще си взимам една такава и забелязах,че на късата версия скоростта е доста по ниска от от дългия вариант.Заради цевта ли е тази разлика понеже е по къса или има някаква грешка.Да не би да са със занижена мощност фабрично от...
  15. V

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    днес забелязах едни кафеникави точици по цилиндъра на пушлето и нещо ме притесняват Надявам се да не е ръжда и дано успеете да разберете нещо от тези снимки
Нагоре