МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
А дали нее заради хората и взаимоотношенията между тях.

Нямаш си идея колконизлиза оборудване за Фт:(
 

njatanasow

Редовен Потребител
А дали нее заради хората и взаимоотношенията между тях.
Това не го разбрах.Те хората са едни и същи.
Мен ли визираш?Аз не съм хората,а и не е задължително да участвам ако е това проблема.Вие си се организирайте и си стреляйте!
 

KILLER

Редовен Потребител
ФТКС
Хамстер -300лв/ евтин вариант/
Задтилък -350лв/евтин вариант/
Шина Щаер -200лв
Паралаксно колело150лв / алуминий/
Надулник-100лв.
Показалец с нивел-120лв
Инклинометър-100лв
И възглавница може и на която се спи;), + още няколко нещица които не ги споменавам.
 

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
Не се джанкаме Бобка .
Даже ще е полезно за всички ,да знаем колко струва оборудването за ФТ и за БР.
Защото и аз не съм на мнение ,че БР не съществува заради финансов дефицит у стрелците.
Нека Атанасов ако има желание да драсне примерни цени на артикули нужни за БР
 

t.marev

Редовен Потребител
......Всичко друго е тупане в гърдите " моя спорт е най прецизен другите сте зле , елате ми на моята стрелба да видим кой е по добър" . .....
Аз пък не го възприемам така - на мен ми е интересно да чета и гледам такива мишени. Аз не стрелям по мишени , но човек винаги има какво да научи от майстори. Дори на моменти да изглежда като спречкване, то си е дружеско и полезно:) щото тогава майсторите "се изпускат" и издават тайни, които обикновено крият.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Не визирам теб Ники. Не те познавам и немога да говоря за хора които не познавам. Започнах хобито със бенч и присъствах на меко казано грозни сцени по състезания. Скоро след това всичко приключи. Много хора с високо его на едно място. За щастие в фт то поне засега почти всички гледаме в една посока. Развитие на хобито.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Хамстер -300лв/ евтин вариант/
Задтилък -350лв/евтин вариант/
Шина Щаер -200лв
Паралаксно колело150лв / алуминий/
Надулник-100лв.
Показалец с нивел-120лв
Инклинометър-100лв
И възглавница може и на която се спи;), + още няколко нещица които не ги споменавам.
Сега разбрах защо си се смял.Добре ще напиша ,макар че преди малко ги писах на колега на лични.
Към това което си написал си изстървал да напишеш приклад защото идват с пушката
Ще започна с него,оригиналните приклади са неподходящи за бенч,един що годе сносен струва 800 евро
да се прогони по пушката и направа на бединг приблизително 350 лв
Хубав тунер е поне 600 лева
Писъл си нивел 120 лв моя е по евтин
Оптика Леополд 35Х45 вече забравих но беше над 1000 долара без доставката
Друго по пушката не се сещам
Рест най евтения който върши работа вече е 820 евро
Уши за от зад от 140 лв до 200 евро
Байряци ако си ги купиш са 200 евро
Маса не съм купувал сам си ги правя
Ами това е!
 

njatanasow

Редовен Потребител
Не визирам теб Ники. Не те познавам и немога да говоря за хора които не познавам. Започнах хобито със бенч и присъствах на меко казано грозни сцени по състезания. Скоро след това всичко приключи. Много хора с високо его на едно място. За щастие в фт то поне засега почти всички гледаме в една посока. Развитие на хобито.
Нищо не пречи да се разбираме,то от нас зависи!
 

KILLER

Редовен Потребител
ФТКС
Приклад не писах ,но и за фт прикладите не са по евтини, а много хора стрелят с поръчкови приклади, също и 90% са с куртки за стрелба който почват от 300 до 1200+
 

t.marev

Редовен Потребител
Ай сЯ и куртки!? Някой може да дойде и с Бентли на състезанието....и него ли да пишем в сметката!:)
 

njatanasow

Редовен Потребител
Момчета вий му мислете,аз още малко ще пострелям и ще спра.Мерак ми е да видя новия проект и толкова
 

KILLER

Редовен Потребител
ФТКС
Ма може и със самолет да дойде да отворя ли мобилето да видя как вървят
 

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
Ай сЯ и куртки!? Някой може да дойде и с Бентли на състезанието....и него ли да пишем в сметката!:)
Е а повечето дето стрелят от маса ,не стрелят ли от торбенца за 20 лв,вместо от рест за 1600?
Горе долу инвестицията за нормална стрелба в двете дисциплини не се различава с много.В едната дисциплина стрелят около 40 човека в 18 състезания,а другата я няма.
Това ще рече ,че първия отговор на Атанасов не се приема:)
 
Последна промяна:

njatanasow

Редовен Потребител
Започнах хобито със бенч и присъствах на меко казано грозни сцени по състезания. Скоро след това всичко приключи. Много хора с високо его на едно място. За щастие в фт то поне засега почти всички гледаме в една посока. Развитие на хобито
Христо може и да си прав.Това е минало край мен!
 

njatanasow

Редовен Потребител
Е а повечето дето стрелят от маса ,не стрелят ли от торбенца за 20 лв,вместо от тест за 1600
Явно си стрелял за група само.С реста се местиш бързо по мишените,иначе няма да ти стигне времето
Аз ти казах най лекия вариант.Двама колеги стрелят с рестове за над 2000евро,с джойстик
 
Нагоре