РАЗНОРОДНИ АКСЕСОАРИ ЗА ОРЪЖИЕ - приспособления за пренасяне, стрелба и др.

Sabin

Потребител
Привет!
Дано не съм объркал раздела!
Та днес си взех "дрешка" за пушчицата и докато си пиех биричката и се радвах на новата придобивка реших да и сложа и допълнителна ключалка с шифър! Не, че ще е по защитена, но някак си по "отвори" куфара.
 

Attachments

  • IMG_0728.JPG
    IMG_0728.JPG
    265.2 KB · Прегледи: 188
  • IMG_0730.JPG
    IMG_0730.JPG
    138.8 KB · Прегледи: 174
  • IMG_0731.JPG
    IMG_0731.JPG
    342.4 KB · Прегледи: 179
  • IMG_0732.JPG
    IMG_0732.JPG
    370.2 KB · Прегледи: 177
  • IMG_0733.JPG
    IMG_0733.JPG
    219.2 KB · Прегледи: 183

vsterev

Новодошъл
Купих тази двунога, но не мога да я монтирам директно на Hatsan, какво ми е необходимо за монтажа?
s-l400.jpg
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Едно от тези, ако нямаш уивър и под приклада отпред.
 

Attachments

  • antabki.jpg
    antabki.jpg
    153.8 KB · Прегледи: 117

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Избери си едно или две(така става и за ремък) и с бутилката ще ти дойдат.
 

Chinook

Потребител
Да се разпиша и в този раздел. Убих се да търся (верно не и тук):sorry:, адаптер за пикатини - релса/релса. Те и братята "кинези" не продават и накрая попаднах на това (по-долу в снимките). Трябваше ми за монтаж на друг модул към релсата.
Детайла го принтирах на 3Д принтер в рекламно студио, но е нужно малко поизчистване на ръбовете, което ще стане утре :cheers:.
Само го наложих за да проверя, всичко си е наред. Някой път дават грешни размери, тези които пускат файла за детайлите.
Ето го и него...
Пускам и готовия за принтиране 3Д файл - .stl. Ако на някой му трябва подобен гергелек:D, смело да сваля.
 

Attachments

  • Original.jpg
    Original.jpg
    40.7 KB · Прегледи: 155
  • 1.jpg
    1.jpg
    116.4 KB · Прегледи: 151
  • 2.jpg
    2.jpg
    183.6 KB · Прегледи: 148
  • 3.jpg
    3.jpg
    128.1 KB · Прегледи: 147
  • 4.jpg
    4.jpg
    168.8 KB · Прегледи: 149
  • DoublePicatinny.rar
    26.2 KB · Прегледи: 5

SvilenP

Редовен Потребител
Здравейте колеги,
Днес пробвах стрелба седнал (в различни пози) и установих, че заради проблем с кръста, който имам няма да мога да стрелям така, та се огледах за сгъваема маса (по която ще намеря и сгъваем подходящ стол по - късно). Намерих няколко варианта, макар че като махнем скъпите (над 70 лв) изборът е доста ограничен или поне аз не намерих онлайн...

Тук ще пусна два варианта, но разчитам на вас за съвет дали стават (или не?!) за стрелба от тях с торбета (и стойка за прострелка, макар да не е задължително за нея)?
1. https://www.olx.bg/ad/masa-turisticheska-sgavaema-120-60-35-ID6p4xi.html#17584f6b24
2. https://www.olx.bg/ad/sgavaema-masa-black-diamond-ID5LITI.html#0c391bb578

Втората макар и по - евтина ми се вижда удачна заради възможната корекция на височината и...

Искаше ми се да мога да сложа и хроно пред пушката, но няма да стане, но както и да е ще измисля нещо после. Не мога да си я направя аз, нито имам човек за това, така че ще използвам купешка. Отворен съм и за други предложения, ако имате.

Предварително благодаря!
 

dberov

Редовен Потребител
Здравейте колеги,
Днес пробвах стрелба седнал (в различни пози) и установих, че заради проблем с кръста, който имам няма да мога да стрелям така, та се огледах за сгъваема маса (по която ще намеря и сгъваем подходящ стол по - късно). Намерих няколко варианта, макар че като махнем скъпите (над 70 лв) изборът е доста ограничен или поне аз не намерих онлайн...

Тук ще пусна два варианта, но разчитам на вас за съвет дали стават (или не?!) за стрелба от тях с торбета (и стойка за прострелка, макар да не е задължително за нея)?
1. https://www.olx.bg/ad/masa-turisticheska-sgavaema-120-60-35-ID6p4xi.html#17584f6b24
2. https://www.olx.bg/ad/sgavaema-masa-black-diamond-ID5LITI.html#0c391bb578

Втората макар и по - евтина ми се вижда удачна заради възможната корекция на височината и...

Искаше ми се да мога да сложа и хроно пред пушката, но няма да стане, но както и да е ще измисля нещо после. Не мога да си я направя аз, нито имам човек за това, така че ще използвам купешка. Отворен съм и за други предложения, ако имате.

Предварително благодаря!
Разгледай темата от долния линк.
Има полезни съвети как да си направиш маса а също и препратки към маси които можеш да ползваш веднага или след лека доработка.

http://forum.airguns.bg/index.php?t...ни-правила-и-др-свързано-с-темата.407/page-11
 

SvilenP

Редовен Потребител
Ето един линк към един бюджетен вариант който ползвам аз, махнах двете малки дъски, и монтирах един по-голям плот, като масата си остава сгъваема:
https://www.onlinemashini.bg/rabotna-masa-raider/16857
View attachment 68347
Благодаря колеги!
Новия плот, колко ти е дълъг и дебел, мдф?
Маха ли се плота при пренасяне или си е монтиран?
Какъв стол използваш - сгъваем купешки или друг?
ПП. Имаш ли снимка случайно?
 
Последна промяна:

sts1969

Редовен Потребител
Новия плот, колко ти е дълъг и дебел, мдф?
Маха ли се плота при пренасяне или си е монтиран?
Какъв стол използваш - сгъваем купешки или друг?
Плота не се маха, след като ръкохватките на стегите се развият до край, е хванат за металните планки с витла. Материала е ПДЧ дебело 3см, дължината и ширината си го опеделяш сам според твойте нужди и размера на пушката, но да кажем 70-80см на 45-50см. в Практикер им всякакви плоскости. Стола се вижда на снимката в предния ми пост, сгъваем, купен за 5-10лв. от ОЛХ. :cheers:
 

marzykov

Потребител
Колеги. Не намерих из форума информация и пускам нова тема. Някой ползвал ли е и какъв колиматор за студена прострелка?
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Няма и нужда. Коментирано е много пъти, ама вече не мога да се сетя в кои теми. Общо взето не върши особена работа за нашите нужди, при положение, че с 3 изстрела на хартиена мишена можеш да се простреляш спокойно. По-късно ще присъединя темата към Разнородни аксесоари за оръжие и стрелба.
 

carex

Потребител
Ами и аз да се похваля с моето "творение". Триногата я бях взел за друг проект но , но не свърши работа. Чудех се какво да я правя и изведнъш получих проблясък;)
IMAG0024.jpg

Много съм доволен от резултата най вече заради лесното пренасяне.
 

lynx

Редовен Потребител
Интересен модел брояч за изстрелите с опция за зануляване.
Сваля се на мързелива закопчалка, има авто стоп да не яде батериите, за пушки без манометър също е помощник.
Предлага се в черно и кафяво, цени народни-около 30 лева с доставката до тук.
s-l1600 (1).jpg s-l1600 (2).jpg s-l1600 (3).jpg s-l1600 (4).jpg s-l1600 (5).jpg s-l1600.jpg
 

Kotarak

Потребител
Колеги как най бързо, евтино и в домашни условия мога да си изработя опорна торбичка докато си чакам шината за двуногата..
Благодаря
 
Нагоре