Софийската група

TeXHo

Потребител
Добре дошъл!

Поста си е напълно он-топик, така че, няма за какво да се извиняваш.

Единственото условие, за да се срещнем на Бонсовите е, да се засечем там. На голямата поляна има условия да си тестваш пушката и на дистанции, които са над възможностите на пневматиката.
Единствено ще помоля, ако ходиш сам, да се съобразяваш с факта, че там не е военен полигон и безопасността и добрите отношения с останалите хора ползващи поляните, са по-важни от стрелбата.
 

Б.Богданов

Потребител
Благодаря за посрещането!

Мисля, че разбирам важността за безопасното ползване на оръжието.
. . .
Аз стрелям с мощни лък и арбалет /когато това е възможно - отново свързано с безопасността/, но голямата ми страст са пушки и пистолети. Близо на петдесет години съм, но явно възрастта не е предпоставка човек човек да надживее интересите си създадени още през детските си години.

Ще ми бъде интересно и приятно да се запозная с компетентни пишещи във форума колеги.

Поздрави Б.Б.
 

lynx

Редовен Потребител
Я да се преброим за жертви след бурята и градушката?
Има ли счупени глави и начукани коли?
Аз отървах кожата за една бройка!
Такава зловеща градушка не помня от години, все едно че долетяха павета от космоса :wall:
Снимка от мой познат :yes:
 

Attachments

  • 08-07-2014.jpg
    08-07-2014.jpg
    275.9 KB · Прегледи: 106

TeXHo

Потребител
Малко побитости по тавана на Сеата. Колегата обобщи с "потроши ми колата" - счупено предно стъкло и други екстри. На прибиране видях 3 коли със строшено задно стъкло. Абе сериозна градушка си беше.
 

Niki

Редовен Потребител
В ,,Бъкстон,, беше по слабо,колите са цели,но една съседка се прибра от центъра.О,мале-юфка!
 

lynx

Редовен Потребител
В центъра свистяха топки за голф, нагледах се на сгради с излющена боя и изпотрошени стъкла.
 

Attachments

  • 3.jpg
    3.jpg
    85.7 KB · Прегледи: 96
  • 2.jpg
    2.jpg
    105 KB · Прегледи: 95

cdman

Администратор
Аз никога не съм виждал такова нещо - направо си беше страшно - при мене има много дупки по колата + едно строшено дърво падна отгоре - не е много зле обаче. Все едно валяха камъни ...
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Апокалиптична градушка над София | Hell's Hail Over Sofia

Бах маа му... Кво правим в събота - да си взимаме каските викам аз...


П.П. Е те това вече ме втрещи. Снимката е от София, не е от нета.

10368193_1195327127149582_507118015891796049_n.jpg
 

staz

Редовен Потребител
Добър вечер!! Мога ли да присъствам на ваше мероприятие с цел да разбера по-подробно боравенето с PCP?
 

lynx

Редовен Потребител
Може би евентуално чак на пролет ще има сбирки, като гледам какво време се задава.
Иначе никога никой не е бил върнат, ще получиш отговори на въпросите си.
 

ECTOMORPH

Потребител
Времето е отвратително!!! Как може ДЕКЕМВРИ месец да завали сняг?!
Добре, че имаше два поредни топли дни миналата седмица, златни!
Поболях се щом видях снега, поболях се...
 

TeXHo

Потребител
Днес времето беше такова, че ако хвърлиш с ръка съчмите в правилната посока, пак ще съборят мишената...
 

Vladimirchik

Потребител
Давам идея . Аз имам 2-3 вариянта и за да не писне някои сам решил да е по малкити часове. Друга идея е нали има регионални групи техни представители могат да се срещнат с управител на някоя сграда с дълъ подземен гараж даже и по някои лев да се даде си е стреляне в почти идеални условия
 

lynx

Редовен Потребител
Идеята не е много нова, но се оказа трудно изпълнима.
Разни шефове и собственици на паркинги искат доста тлъсти пачки да ни пускат да пукаме, а и ние с пушките сме опасни за околните обекти :)
Не става с "някой лев", искат "много лев" :wall:
Аз досега само два пъти съм успял да се намъкна в подземен паркинг за пуцане и стана с леко рушветче на СОТ-аджиите от паркинга.
Но е само по изключение, не става за постоянно-страх ги е да не си загубят благата службичка.
 
Нагоре