danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

shaman

Редовен Потребител
Павката предлага вече и компресори Nardi.
Мдаа.. Знаех, че са скъпи, но италианката ме изненада с цени :(

Направих каквото можах, защото стандартните цени, които ми даде са непоносими..



И да използвам момента да кажа, че до другата сряда няма да съм наличен за поръчки...
 
Последна промяна:

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Мдаа.. Знаех, че са скъпи, но италианката ме изненада с цени :(

Направих каквото можах, защото стандартните цени, които ми даде са непоносими..


В момента сайта не работи - има някакъв скъсан кабел :(
И да използвам момента да кажа, че до другата сряда няма да съм наличен за поръчки...
Браво Павка,хубаво е да има от къде да си поръчаш истински компресор.
Иначе на Сoltri цените са по добри,като качество вече не знам,преди ги бях проучвал,официално никой няма представител за България.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Можеби, скоро Павката ще налази и Coltri-тата и ще има още по-голям избор на истински и качествени компресори.
 
Последна промяна:

shaman

Редовен Потребител
Можеби, скоро Павката ще налази и Coltri-тата и ще има още по-голям избор на истински и качествени компресори.
Получих и цени от Coltri... Оказа се, че разликата не е голяма - по-евтини са с около 200-300 лв. само, което не е осезаемо имайки предвид колко струват :(
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Днес ги поогледах и подържах. Умарексът е лекичък и сравнително компактен. Нямам търпение да тунинговам такъв звяр. Тексанът, също е симпатяга. Дългичък е, но не е тежък.
 

ико75

Потребител
Здравей. Очаквам до края на месеца до получа Hatsan Factor Sniper L 7.62. с каква мунициион е най добре за стрелба между 50м и 100м .Намирам се в Испания ...за 1025€... 24 джаула е по закон ...но ще видим какво можем да подобрим...
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Трябва първо да измериш скоростта и да видиш, с какви настройки ще дойде. Според мен, ще е добре да направиш проби с различни проектили и цевта да си покаже, кой ще хареса най-много. Пушката е нов модел и още няма много отзиви за точност.
 

ико75

Потребител
Здравей. Очаквам до края на месеца до получа Hatsan Factor Sniper L 7.62. с каква мунициион е най добре за стрелба между 50м и 100м .Намирам се в Испания ...за 1025€... 24 джаула е по закон ...но ще видим какво можем да подобрим
Трябва първо да измериш скоростта и да видиш, с какви настройки ще дойде. Според мен, ще е добре да направиш проби с различни проектили и цевта да си покаже, кой ще хареса най-много. Пушката е нов модел и още няма много отзиви за точност.
Благодаря.Като дойде ще измеря и ще покажа за мнения.
 

ико75

Потребител
Здравей. Очаквам до края на месеца до получа Hatsan Factor Sniper L 7.62. с каква мунициион е най добре за стрелба между 50м и 100м .Намирам се в Испания ...за 1025€... 24 джаула е по закон ...но ще видим какво можем да подобрим
 

ико75

Потребител
Здравей. Очаквам до края на месеца до получа Hatsan Factor Sniper L 7.62. с каква мунициион е най добре за стрелба между 50м и 100м .Намирам се в Испания ...за 1025€... 24 джаула е по закон ...но ще видим какво можем да подобрим

Благодаря.Като дойде ще измеря и ще покажа за мнения.
Също да добавя.... Ще си взема матрица за 7.62... и ще пробвам какво ще излезе....
 

Attachments

  • Screenshot_20230805_074747.jpg
    Screenshot_20230805_074747.jpg
    148.6 KB · Прегледи: 38

Gadnqra

Редовен Потребител
Първо пробвай пушката, с наличните слъгове, които се продават по магазините. За да видиш, как стреля със слъгове. Когато си сигурен, че ги харесва цевта и стреля добре, тогава вземи матрица.
 

Вилян

Потребител
Пристигна и първата пратка от ManKung.
Повечето налични неща са въведени в сайта, остават малко аксесоари да се добавят.

Като собственик на 2 МанКунга имащ известен опит със стрелба със алуминиеви стрели :cool: да попитам - имаш ли случайно в магазина (Русе не ми е толкова далеч..) стяга за смяна на тетива ? Два пъти сменяхме и с баща ми (заварчик) доста зор видяхма да измайсторим някакви временни стяги, но си е трудно... Относно алуминиевите стрели - просто не са достатъчно здрави някой партиди (явно) и тетивата минават през тях .. и в резултат и тетивата се късат ...
Апропо - адмирации за магазина и за сайта ! Успех ти желая (знам какво е да правиш бизнес в БГ ...)
 
Последна промяна:
Нагоре