danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

shaman

Редовен Потребител
Това е нечовешко, " и аз съм човек" да е само шест дена. То май даже и толкова няма.
е, не.. Август месец си позволявам да не работя и събота и неделя ;)
Не е като да не ходим с домочадието :)
Миналата събота и неделя ходихме да гледаме (късмет, че се паднаха точно на 12-ти) Персеидите на яз. Тича (Жената каза за пореден път - "това ми е последното ходене на палатка"
По предната седмица също пообиколихме малко реките - Росица и Янтра.
Другата събота и неделя пък имам състезание на р. Тунджа
 

MALIN

Потребител
Днес ги поогледах и подържах. Умарексът е лекичък и сравнително компактен. Нямам търпение да тунинговам такъв звяр. Тексанът, също е симпатяга. Дългичък е, но не е тежък.
Ники на умарекса може ли нещо да се тунингова
Той е с редуктор на 206 бара(работи перфектно) , няма нужда да се разпробива цев и трансферпорт , защото пушката няма дотиквач а въздуха си идва отзад през целия голям отвор 13 мм , минава през пълнителя за двата слъга(без пълнител в пушката неможе да се произведе изтрел) и през цевта
Всичия този път на въздуха е прав в една линия , тя затова е и толкова мощна
Слъгове 20 грама ги стреля с 290 м.с
И цевта , защото няма долен отвор не е хваната за цевната кутия отгоре с болчета а отзад си има на цевта резба и се завива за цевната кутия като цев на огнестрелна карабина
Но ако нещо може да се подобри?
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Проходни отвори, пружини, клапан, ударник, цев и т.н. - има много за пипане. Не ми я пращай, затрупан съм с много работа.
 
Последна промяна:

milen milkov

Редовен Потребител
Искам да кажа само едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ на Павел! Малко са хората които биха отделили от своето време в почивен ден за да ни угодят на прищевките! Бъди здрав!!! Много скоро ще пусна отзиви и за моя Вулкан 3 . :rambo:
 

emci74

Редовен Потребител
Момчета, спрете се, че почва да ми става неудобно.. Просто си върша работата !

Иначе живот и здраве първата доставка на новите хронота нa FX пристигат понеделник !
Да не ме забравиш! :cheers:
 

shaman

Редовен Потребител
Ба си работата.. Понеже изпратих всички хронота без въобще да ги отварям сега ми звъни адаша и ми казва, че няма кабел :(
Отворих едно да видя и действително няма кабелче в комплекта, а в упътването пише, че има !
Може ли да ми кажете който е получил такова нещо дали има кабелче при него, че почвам да се притеснявам... ?
 
Нагоре