danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

shaman

Редовен Потребител
Днес простреляхме два чисто нови Вулкана..
Надявам се, че собствениците са доволни и им желая много приятни моменти и само десятки (с десятките мисля, че се справиха доста добре) ;)
IMG_1556.JPG
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Не мога да се сдържа да не се похваля - единия красавец е моя, благодарение на shaman и на danubeairguns.com
Този:
В калибър .22
Оборудван с монтажи Eagle Vision, опкита Sightron S TAC 4-20x50 и "назобан" на 110 джаула.
Относто справянето с десятките - малко меко е казано. На 50 метра се забавлявах да свалям карфици с 40 грейнови H&N ;)
Вулкана е уникален.
Павка - много благодаря!
 

shaman

Редовен Потребител
Една от марките, които ми направиха най-голямо впечатление на изложението в Нюрнберг беше Epic Airguns
Определено си заслужава да им прегледате сайта - пушките на живо изглеждат невероятно, а и характеристиките им са убийствено добри!

Преди малко получих съобщение от тях, че започват производството и първите пушки ще се появят юли месец.
В началото ще бъдат с CZ цеви, но по-късно ще има опция и LW.

Не са евтини, спор няма, но ако някой се интересува може да ми чукне ;)
 

Васил 83

Редовен Потребител
Разгледах им сайта, гледах и презентация в youtube, наистина изглеждат много качествено направени. Дано някой да се навие да ги вкара и в нашата страна, та да видим нагледно за какво иде реч!
 

shaman

Редовен Потребител
Разгледах им сайта, гледах и презентация в youtube, наистина изглеждат много качествено направени. Дано някой да се навие да ги вкара и в нашата страна, та да видим нагледно за какво иде реч!
Ами :) Защо мислиш пиша в тази тема ? ;)
 

gary m

Редовен Потребител
Paul,
RTI Mora, when?
I have prophet 1, плюс 2.
I'm waiting for Mora,;)
 
Последна промяна:

harorolbaro

Потребител
Имам FX ROYALE 300 и ми се ще да му сложа регулатор на налягането, дали можете да предложите нещо?
Благодаря.
 
Нагоре