Kral Arms

Jorom

Редовен Потребител
Каква група прави твоя БМ със Спотон Херкулес на 50/100 м? Пробвал ли си слъговете HN Slug HP?
 

Boxingteam91

Редовен Потребител
Каква група прави твоя БМ със Спотон Херкулес на 50/100 м? Пробвал ли си слъговете HN Slug HP?
Групата е доста добра, като се има на предвид, че са турски. H&N разпъват групата, Херкулесовите са по-добри. Говорим за Херкулес куршум 2. 91 в една сива кутия с черен кант. Трудно ми е да кажа за прецизна група, стрелям с термо и не съм мерил някви свирепи групи за точност,ама си влизат в червената точка на уреда :)
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Тунинг на двама братя близнаци - Bigmax-X 6,35.
Единият близнак е настроен да стреля с JSB Knockout 2,2 гр, с 290-295 м/с - 54 изстрела. Другият брат обаче, по желание на собственика, беше направен да стреля на максимална мощност - проектили Hercules 2,91 гр., с 282-287 м/с. Така пушката направи 22 изстрела - 2 пълнитела от 260 до 220 бара. Пушката изкара страхотно плато, така че се надявам с тези проектили да има добра точност. Колегата ще каже как е. Задните бутилки са сменени с 300 барови. Отвор на клапанното тяло - 6,7 мм. Проходните отвори са на 6,6 мм. Отворът на цевта е на конус. Клапан - 9,8 мм. И т.н.
 

Attachments

  • 20220107_114839.jpg
    20220107_114839.jpg
    313.4 KB · Прегледи: 114

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Тия бутилки не идват ли малко дълги за прикладване. На мен лично с оригиналната ми идва дълъг задтилъка и затова поръчах по къса с 4 см.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
По-дълги са с 3 см. На хора с по-къси ръце, може да са неудобни. Но пък, като се махне задтилъка, пак се връща на предишната дължина.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Да,това си мислех като вариант и аз. И без това не го използвам задтилъка. Ще видим китайчето, като дойде как ще застане. Има още едн възможност, да се изреже малко отзад пластмасата, за да потъне още малко бутилката
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
По-дълги са с 3 см. На хора с по-къси ръце, може да са неудобни. Но пък, като се махне задтилъка, пак се връща на предишната дължина.
Ники, предполагам бутилките на Бигмакса 300 баровите които си сложил са 0.45 л с дължина 295 мм, нали ? Има и такива на 0.35 л с дължина 245 мм, а те може и да са по-удобни за хора с къси ръце като моите ;):lol: !!! Стандартната задна бутилка на Бигмакс Х е с дължина 255 мм. и вместимост 0.425 л. Как ги виждаш бутилките като изработка и цялостна визия на изделието ? ( беше ме помолил да ти напомня за инфо относно бутилките ). :)
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Как ги виждаш бутилките като изработка и цялостна визия на изделието ? ( беше ме помолил да ти напомня за инфо относно бутилките ). :)
 

shaman

Редовен Потребител
Има и такива на 0.35 л с дължина 245 мм, а те може и да са по-удобни за хора с къси ръце като моите ;):lol: !:)

Определено е доста по-удобно с по-малката бутилка.. Стига да се примири човек с по-малкия брой изстрели :)
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Бутилката пристигна днес. Изглежда много добре като изработка. За тези пари мисля е супер.
 
Последна промяна:
Нагоре