FT Русе-Липник 17/18 Октомври

Dominus

Редовен Потребител
Ама може и обратно да е оти го дават variable, а за Събота пък го дават до 25км/ч.
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Поради здравословен проблем отпадам.:sorry:
Да си изкатате страхотно ей...
Желая ви го от все сърце.
:cheers:
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Да му еба майката.................. без ивинение. Аз болен, калата болен тва вече е тъшак.......
:( :( :(
Много съжелявам момчета.....

П.С - аз оставам на изчакване утре ставам в 6:00 ако съм г/д читав паля и идвам.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз и Огито ще дойдем само за неделя.
Съжалявам и се извинявам на организаторите.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Аз по план график събота съм там сутринта. Павка ще ти донеса клипбордчета и хронометри!

Да попитам и за пътя - отбивам от главния път за Дунав мост към Николово - като стигна Николово завивам на дясно покрай водоема и там някъде ще ВИ намеря ?
 
Последна промяна:

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Да се оправяте,живи и здрави ще има и други меропориятия все пак здравето е най важно.
Аз утре сутрин ще съм на линия :cheers:
 

Dominus

Редовен Потребител
Със Стефко и пропара наредихме трасето - 50 мишени. Изкривихме се но ... Оздравявайте щом сте болни, че зима иде, болести все повече. За здравите съм подготвил стимул.
703f251d5b6debc3c97b4295354e985f.jpg
93b625d38a0bcb2eb4568a849f5e7c79.jpg

Стягайте прашките че вази чакат.
 

Dominus

Редовен Потребител
Да попитам и за пътя
От бул. България в Русе отбивате за с.Николово. Като влезете в Николово гледате в дясно за язовира. Минавате по дигата и карате по пътя докато стигнете един площад. Пътя продължава покрай площада. Ще подминете една голяма жълта табела която забранява влизането срешу знака. Пише че пътя се затваря при обилен снеговалеж. Та продължавате по този път около километър. Оглеждайте се в ляво за една 10л. туба за мин. вода боядисана в черно и бяло. Ще сложа и табела, но някой може да си я хареса.Там, наляво е трасето, но не влизайте че има локви по пътя. В дясно, в гората има много място за автомобили. Там можете да си паркирате и да влезете пеш. Около 100м. е разстоянието. По напред, след тубата, но в дясно е пресечката за хижата. Ако някой пристигне рано и иска да се настани да ми звънне. Ключа за хижата е в мен.
Ако има др.въпроси питайте. И да ми звъните не е проблем.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Благодарности на колегите от Русе за отличното трасе и приятните мигове ... Поздрави на призьорите!
Браво Павка, Браво Стефко, ГОЛЯМО БРАВО Пропаре!
 

Dominus

Редовен Потребител
Класиране„.jpg Приключи FT Open Ruse "Липник"
Благодаря на всички които уважиха мероприятиет. Специални благодарности на Стефко Романов и Дидо пропара за помоща която ми оказаха за да направим едно трасе което да достави поне малко удоволствие на стрелците.
Бяхме доста камерен състав, но то май не сме и много любителите на FT.
Резултатите са следните:
 
Последна промяна:

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
....едно трасе което да достави поне малко удоволствие на стрелците.

Не малко а много много удоволствие. Павка, трасето беше супер.. Благодаря и на теб и на всички ви, че се захванахте и го направихте. Мога да кажа, че мястото е уникално и ще е много хубаво ако се събираме по-често там. Още веднъж БЛАГОДАРЯ !


Sent from my A850S using Tapatalk
 

rashko

Редовен Потребител
Евала Павка много хубаво си изкарахме, мястото е супер, времето беше уникално, компанията също.
Всеки който не е дошъл може само да съжалява.
Дано да стане традиция ?
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Павка изкарах си супер,за първи път стрелям по сериозно и си пролича умората втория ден,иска си тренировки.Много благодаря на Дидо и Стефко затова че макар да не са ФТ стрелци помогнаха и направиха това мероприятие възможно :bravo::bravo::bravo: А Павката как го беше измислил ЕВАЛА:winner: и аз се надявам да стане традиция и да идваме поне веднъж годишно и на ФТ в Русе.


ПП.А другия месец знаете ;)
 
Нагоре