FT Русе-Липник 17/18 Октомври

rashko

Редовен Потребител
Щот иска да дойде в Липник...то след граница.
И да вземе да дойде, че аз забрави рецептата за мега якото сирене по гръцки което ни направи преди време в доброто старо време!!!!!!!!
 
Последна промяна:

rashko

Редовен Потребител
Урааааа ще има лафове, да не забрави рецептата ???
Ца бъде мега цако.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Павка, измести го това състезание за утре или другиден, че вече не се трае!
Aз запазих стая в хижата на общината и вече нямам търпение да свършва работната седмица :)

Навих жената да дойде с мен (дано децата са здрави, че времето едно такова и подсмърчат- те могат да я задържат единствено)
Само дето не остана време да и разграфя паралакса на леуполда и да стреля и тя с другата пушка. Ама давам и щаера, оставям я на зоната за прострелка и да тества партиди чашки на 50 метра :)
 
Последна промяна:

Dominus

Редовен Потребител
Утре ще си заредя бутилката - 12Л. така че въздух ще осигуря. На цолова резба е.
С русенския въздух ще ви докарам [emoji1]
 

lynx

Редовен Потребител
Пушките заредени със софийски въздух свалят с по 5 мишени в повече, изпробвано.
Въздухът си оказва влияние :rolleyes::p
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Павка живот и здраве ще се възползвам от въздуха че не се знае дали няма да съм с много багаж навръщане че моето село ми е по път.;)
За сега ще идвам на 100 процента стига да не се случи пак нещо.:cheers:
 

Dominus

Редовен Потребител
От два дни времето се оправи и райко се напъва да изсуши. Днес и температурите са доста по-приятни /16 градуса в 17.30ч./ и го дават да е още по-арно през следващите няколко дни. Така че, ако ви е писнало от дъжд и все още вали при вас, Русе е правилната дестинация :)
Тази вечер ми се обади жената от хижата и каза, че никой не се е обаждал за Петък вечер и тя-хижата ще е затворена до Събота сутринта. Това го съобщавам за да не си създаде някой, сам изненади.
Ако има нещо знаете как да ме намерите.
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
М да... само за ФТ. :rambo::rambo::rambo::rambo::rambo:
Да мине утре и газ към Русе.
 

Attachments

  • ruse.png
    ruse.png
    56.5 KB · Прегледи: 10
Последна промяна:
Нагоре