Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

Любо

Новодошъл
0000000....JPG 0000 22011511055_235944.jpg 00000.jpg 00000.,.jpg 00000.,,.jpg
 

Attachments

  • 00000000 carabina-de-pressao-hatsan-pcp-bt65sb-elite-55-mm-cilindro-00147-GG2.jpg
    00000000 carabina-de-pressao-hatsan-pcp-bt65sb-elite-55-mm-cilindro-00147-GG2.jpg
    145.9 KB · Прегледи: 17
  • 0000000....JPG
    0000000....JPG
    52.3 KB · Прегледи: 16
Последна промяна:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
ОК, взел си я предполагам? Кефиш и се, ама да не сме я виждали на картинка(и).........
Минимализирай ги поне тези снимки, а най-добре дай само линк. Който го интересува ще се рови.
Ще имаш поводи да пишеш(питаш) в темата за напред, не бой се!
 

Любо

Новодошъл
Hatsan BT65 SB Elite : От както и прострелях оптиката мога да добавя че е много точна и силна пушка, без никакъв откат но е тежичка.
Някой от потребителите тук спомена че трябвало да се настройва оптиката почти всеки ден, това са абсолютни глупости, поради липсата на откат оптиката се закова и стрелбата е супер точна, изтрелях около 200 чашки и точността и е безупречна до последната чашка!!!
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Пусни някоя мишена направена от тази пушка в темата за мишени.
:cheers:
 

Любо

Новодошъл
Що се отнася до поводите да пиша и питам тук, да, може би е така, за момента съм благодарен и доволен за съветите които получих тук!
 

Любо

Новодошъл
Ще пострелям и ще снимам мишени с изпълнение от BT65 SB Elite но ми се иска някой да качи сники на мишени изпълнени на стрелба от ръка не от стойка
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Някой от потребителите тук спомена че трябвало да се настройва оптиката почти всеки ден, това са абсолютни глупости, поради липсата на откат оптиката се закова и стрелбата е супер точна, изтрелях около 200 чашки и точността и е безупречна до последната чашка!!!
То само от стрелба ако мърдаше, що за пцп щеше да е???
Гледам имаш и ремък. Поноси я на рамо, разходи се насам натам, вземи "за почест" и "на рамо"няколко пъти и пробвай пак след това прострелката. След няколко дни разнасяния с куфара ако все още не мърда, ок случил си на добър монтажник.
 

sts1969

Редовен Потребител
Със стрелба от стойка се проверяват качествата на пушката, а от ръка се проверявата качествата на стрелеца. Тук говорим за качествата на пушката, качи някоя мишена от стойка ако можеш. :cheers:
 

Любо

Новодошъл
Реко, колега, дори и да не съм случил на добър монтажник, надявам се аз да си я стегна, работя в фабрика за производство на въздушни пушки "Diana" и като монтажник в фирма "Gabinvest" на Blaser, Sauer, Mauzer Мисля че ще се справя, разбира се че ще се посъветвам с хора запознати с този модел на Hatsan
 

Любо

Новодошъл
Въпреки че работя в "Gabinvest" в новия цех за производство на въздушни пушки, не ми хъресва нашия модел на Диана: Diana p1000
 

xpresident

Редовен Потребител
Долявам вече завист у всички нас, притежатели на Хасани :D
btw и моя е адски точен - от 20 метра по бутилки от бира нямам празно! И много силен - то сат'лит, то улук - не прощава.. Ще пратя и снимки, ама като проявя филма.
 

praetorian

Редовен Потребител
Любо,поспри се малко бе брат...Наводни темата със словоизлияния...То Хатсан и ние сме барали,ма не пишем по 10 поста колко сме възхитени.
 

Любо

Новодошъл
Надявам се че не съм засегнал някой, наистина от едва две седмици имам Hatsan BT65 SB Elite и за момента съм възхитен от мощността без никакъв откат и точността и с оптика но все още не мога да говоря в подробности, красива, удобна, мощна, точна и скъпа е ;) но не казвам че е най добрата защото нямам база на сравнение
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Колеги айде да не го обръщате на селски спор и заяждане, човека си е взел Хасан като му е харесало и какво от това, точен е толкова колкото му трябва явно, щом е доволен супер, пък като му потрябва съвет ако се появи проблем темата е на лице.
Любо- да си я ползваш със здраве :cheers:

ПП: и да както каза преторианеца пиши по малко и събирай всичко в един пост или допълвай стария ако не е писал друг.
 

Любо

Новодошъл
Благодаря soundmax за пожеланието, наистина ако срещна проблеми ще ви питам тук в форума, както питах в началото за напомпването и наистина тук ме светнаха
 

Любо

Новодошъл
Хатсан докато не си оправят закрепването на цевната кутия да е с повече от 2 болчета, точността им никога няма да се запази и ще има нужда от прострелка всеки ден.
С увъжение колега но има начини да не мърда и нчина се казва: LOCTITE 2430000000000000-20151110_191543.jpg
 

lynx

Редовен Потребител
За Бай Тошо ли разправяха навремето, че е написал 2 пъти повече книги, отколкото е прочел? ???
Нека някой да зачисти последните страници от темата.
original.gif
 
Нагоре