DAYSTATE - пушките мечта.

Dominus

Редовен Потребител
На мен пък винаги ми е изглеждало странно името на темата "DAYSTATE - пушките мечта"
Не можах да го възприема толкова години и вероятно нямам мечти.
 

Gogo

Потребител
Според мен актуалното заглавие на темата трябва да е "От осана до разпни го" ;) :)
 

methaa

Редовен Потребител
Що ги намразихте изведнъж тези пушки ??? Какво не им е наред ???
Това са лови пушки за англичани и си изпълняват чудесно ролята, който иска повече да минава на 7 джаула.
п.с. има ли пушка до 4-5 хилки над 7 джаула която да не иска туниг за да стане скалпел?
 

andi

Редовен Потребител
има ли пушка до 4-5 хилки над 7 джаула която да не иска туниг за да стане скалпел?

Сещам се за няколко : примерно едната е в подписа ми , с друга такава спечелих състезанието в Пазарджик . И двете не са Деистейт - и за мен не ми е мечта ( вълка е друга тема , ама няма в 6,35мм )
 

pavkata_1234

Потребител
Пушката на Николай стреля екстра! Ники...през х..я да ти е брат,ко си мислят за пушката!

П.С. Забравих да добавя....Няма по-голям фен за мен, от русенската група ,от колегата Нико Сузуки....
 
Последна промяна:

lynx

Редовен Потребител
Да, заглавието на темата е много старо и не е променяно.
Стои си още от времето когато почти никой във форума нямаше и не беше виждал на живо Дейстейт.
Сега електрическите Дейстейти при нас станаха повече от Хасаните.
Лоши пушки почти няма, има леворъки майстори и лоши стрелци ;)
 

niko_suzuki

Потребител
И аз отначало и бях ядосан на тая пушка но след обработката вече е съвсем друга работа днеска ми пристига олекотения ударник и всичко е шес
 

Petar99

Новодошъл
Здравейте,колеги! Искам да попитам дали имате някаква информация за Дейстейт роял?
 

anibis

Редовен Потребител
11421940_970663142985300_2104763164_n.jpg


Здравейте,колеги! Искам да попитам дали имате някаква информация за Дейстейт роял?

Както каза Рачо това е лимитирана серия,на Дейстейт. Карантията предполагам е като на huntsman-а и regal-а правотокова пушка.
 
Последна промяна от модератор:

dberov

Редовен Потребител
За цена - рентабилност да, но има колекционери маниаци дето плащат без да се замислят за притежават всяка пушка от лимитирана серия на дадена марка.
 

anibis

Редовен Потребител
Тършувах из сайтовете за оръжия за по-привлекателна цена за един FX Impact
Та какво да видя...Малииии тия вместо да е намалят пушката,защото вече е стар модел/както би трябвало да следва/
Те са е увеличили с 1000лв.:eek:
http://arms.bg/product/2204/vazdushna-pushka-daystate-airwolf-mct-tactical-fac-5-5mm.html
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
И на мен скоро ми направи впечатление, че в холандските сайтове цената се вдигнала с няколкостотин евра.:eek:
 

dberov

Редовен Потребител
Ако тенденцията за качване на цените се запази ще си заслужат определението - пушките мечта.
 
Нагоре