DAYSTATE - пушките мечта.

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Що не вземете да помогнете на човека да си оправи пушката ами търкате ръчички само !!! До колкото си спомням форума е да си помагаме !
 
Последна промяна:

оги-пз

Редовен Потребител
Ако е 6.35 15 изтрела е горе долу добре е зависи и от скоростта де.
Има хора във форума които знаят на рейнджъра болежките и могат да помогнат.
Ако ренджи е с късата цев Миро не еднократно е писал и казвал , че не стреля добре от кутията.
 

andi

Редовен Потребител
Ако ренджи е с късата цев Миро не еднократно е писал и казвал , че не стреля добре от кутията.

Да не би с дългата пък да стреля с друго освен с рейнджмастер ?

пп. колега сега сериозно - пробвал ли си с тях ? Като заместител става и с Еваникс/еуджин с облата глава .
 
Последна промяна:

niko_suzuki

Потребител
5'5 мм е 43см цев 295мс сжсб но стреля отчайващо зле колкото повече стрелям толкова по зле като я почистя малко е по добре но след 10 изстрела същаата работа
 

anibis

Редовен Потребител
От кой е взе пушката?
Нико аз съм имал същия Рейнджър и от кутията правеше групи на закрито не по големи от 25-30мм. на 50м.Но все пак това си е баш ловна пушка,след това го взе колега от ваща група,и го пипна Павката така че пушката стана много добре.
Наистина пушката от кутията не ми хареса как стреля,това е за моя Рейнджър,приказвал съм с други колеги,техните Рейнджъри се представят доста по-добре от моя.Говоря от кутията без никакви доработки.
 
Последна промяна:

methaa

Редовен Потребител
Да не би с дългата пък да стреля с друго освен с рейнджмастер ?

пп. колега сега сериозно - пробвал ли си с тях ? Като заместител става и с Еваникс/еуджин с облата глава .
Моя е с дългата цев. Стреля с всичко което му дам, като най-добре се справя с JSB. С тях групата е просто една дупка.
Ако търсим прецизност, то всичко е въпрос на партиди. Едните дават повече, другите по-малко флаери.
 

andi

Редовен Потребител
Кире , твоя няма нищо общо с "от кутията"
Щото ако пусна само групите на китаеца П10 на 50м ( без коментар колко оригинално е останало в него) много колеги ще си пуснат пушките за продаване ;););)
 
Последна промяна:

Dominus

Редовен Потребител
Дейстейтърите, хайде да ви открехна на една манящина дийстейтска. Това е нещо ново за мен и ми хареса. Инерционен ударник.
13ff57f4cd1cbaf4673c7c610e2682d2.jpg
33377904d2dbeffe3d8602e56d247cc8.jpg
46d173f103bb5582e2ccdb2f4ccba493.jpg
b4f2d4664013c5524f17a85c8149c5e0.jpg
0d2a3f8c5defbfa59213eab11062301a.jpg
 

methaa

Редовен Потребител

methaa

Редовен Потребител
Знам какво е. Единствено служи за да намали преразхода.
Това не ми трябва, трябват ми само силни хапчета с "хамър" ефект :D
 

lynx

Редовен Потребител
Идеята за ударника е стара, но хубава.
Преди време единственото което ме отказа да си правя такъв е, че нацелването на "правилната" малка пружинка ще е веселба :)
Трябва да е мека, ама не баш много мека....
 

Dominus

Редовен Потребител
С тази пружинка няма да имаш ядове. Ако сложиш по-твърда ще ограничиш силата на удара. Достатъчно е да държи ударника назад. Всъщност оригиналната е доста твърда. Като ми падне някое айше ще му извъртя един такъв.
 
Нагоре