DAYSTATE - пушките мечта.

luft9waffe

Редовен Потребител
Нещо на прилична цена от дъщерната фирма.Доста обещаващ хибрид с малки маса и дължина,150сс резервоар и 35-40 изстрела на 40дж(.22).Ако са и в прилично плато,аз съм кандидат.
 

lamer4o333

Потребител
От къде е най удачно да си поръчам Daystate AirWolf. Под удачно визирам цена и гаранция . Благодаря ви!!!
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Aко искаш да е в .177, Макси си продава "бижуто" на супер цена. Няма чакане, веднага почваш да "ковеш" .......
А от магазин, трябва да искаш писмен поръчка-договор с фиксирана цена, за да не се промени цената според паунда, докато дойде от Острова.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Тук цената е доста по надолу. Обадих им се трябва да се чака 20 тина дена. Но има гаранция !!!
http://weapon.bg/product/48/vazdushna-pushka-daystate-airwolf-mct-fac-5-5-mm.html
Това което съм ти дал и това което показваш са страници на един и същи магазин,но може и да бъркам, но едва ли за България представителите на Дейстейт са arms.bg и Стойчев.
Където и да поръчаш ще чакаш няма начин.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
По-добре си земи щаер .177 и си стреляй ФТ поне да има файда да даваш 4к пари :).
 

оги-пз

Редовен Потребител
Пушката е готина.
Време беше да направят нещо аналогово във ФТ.
Много ме накефи как са вързали царя с верига и катинар.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
На практика, руско изделие намерило начин под друга марка да си вдигне още цената и евентуалните продажби.
Ще трябва време да докаже и качествата си.
 
Последна промяна:

anibis

Редовен Потребител
То това е стара работа още преди месец даже два ако не се лъжа, имаше снимков материал, или във фейса на Алексей,или на фирмата Атаман.Точно с тази ФТ пушка,ала Дейстейт!
 

sts1969

Редовен Потребител
Амиии...утвърдено име + отлично качество, предполагам че ще имат успех в нишата на ФТ. :cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Пушката изглежда много добре, само ме учудват прекалено дългите цев и резервоар.
Ако е моя пушката, първата работа ще бъде да подстрижа шрауда доколкото позволява конструкцията.
Така ще се намали тежеста отпред, а това че има руска мисъл в пушката за мен е добре.
В последните години братушките правят хубави неща.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Любимата ми марка купила правата в/ху една готина пушка.
Който си я купи ще печели титли.
 
Нагоре