DAYSTATE - пушките мечта.

оги-пз

Редовен Потребител
Хората гледат по форумите, как всяка една пушка се тунингова и де наливат нерви и пари в изделията на други марки, защо да не си вдигнат цените, след като тяхните пушки стрелят без тунинги.
Хубавото струва пари, пък на сойто му е кисело гроздето гледа от страни и чака за нещо втора ръка или направо си купува друга.
 

anibis

Редовен Потребител
Оги малко не си прав, знаеш че тая марка ми е от любимите.Вярно че Air Wolf-a стреля от кутията превъзходно без НИКАКЪВ ТУНИНГ.
Но е редно когато остарей една стока,не зависимо каква е цената да и се намали,или си остава същата,но не и да е вдигната с 1000лв.
Щях да се съглася на тая цена, ако бяха направени радикални промени,по механиката.Но не и такава цена за стара технология./МСТ/:rambo::cheers:
 
Последна промяна:

оги-пз

Редовен Потребител
Миро съгласен или не валутата си покачва цената, за това хората си актуализират нещата.
Не виждам за какво трябва да намаляват цената, по тая логика скоро цената трябва да падне към 1000 колкото хатсан.
Ще видиш че и други марки ще вдигнат цените.
 

lynx

Редовен Потребител
Цената си е същата, само лирата поскъпна и съответно в лева е по-скъпо.
Цената на Еър Уолфа евентуално ще падне, когато пуснат по-нов заместник. А такъв засега няма на пазара.
 

vencibull

Потребител
Време е да направят нещо полу-автоматично с характеристиките на вълка, тва ще е трепач. Въпреки, че аз с първия вълк съм най-щастливия стрелец в България :D ненормално страхотни пушки са това!
 

anibis

Редовен Потребител
Време е да направят нещо полу-автоматично с характеристиките на вълка, тва ще е трепач. Въпреки, че аз с първия вълк съм най-щастливия стрелец в България :D ненормално страхотни пушки са това!
Понякога, старото е по хубаво от новото!
 

vencibull

Потребител
Колеги да ви питам таз пушка лесно ли се разглабя? Трябва ли да й почиствам електрониката по някакъв начин? Трябва ли да й смазвам нещо? За airwolf става на въпрос
 

оги-пз

Редовен Потребител
Иска само яка стрелба.
Скучна пушка неще тунинг неще нищо.
Единствената грижа е да има ток в нея.
 

vencibull

Потребител
Тц, “разбирачи“ пишат че със сигурност не е електронен, как разбират не знам, ще се види след 4 дни
 

amazonkata

Потребител
Не е точно 7.62 , а Волверин
И съм чичка ако не знаеш.
Приемам облога .
 
Последна промяна:

Termina4

Потребител
FT пушка без електроника-или по скоро с редуктор и електронен спусък
последния модел за FT-Grand Prix се появи преди около 6 години (ако не се лъжа) и е време за нещо иновативно
 

vencibull

Потребител
Няма да е нова пушка а нещо обновено, защото последната снимка гласи #1 от 150 лимитирани пушки.
 
Нагоре