Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

A

Anonymous

Гост
Stock: Turkish Walnut ambidextrous
:eek:
Kакво означава това?
Че не панимаю ханглийски
 
A

Anonymous

Гост
турски орех .. следващата дума буквално би трябвало да се преведе .. двуличен ..
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Pezi_80 написа:
Stock: Turkish Walnut ambidextrous
:eek:
Kакво означава това?
Че не панимаю ханглийски
Това за турският орех го разбра.
Аmbidextrous означава, че прикладването може да става с лява и дясна ръка.
Тоест има набузник и от двете страни.
 
A

Anonymous

Гост
Само за Боби.
Той нали е левичар.
Ама какъв приклад му трябва, щом стреля с две десни ръце? :p ;)
 
A

Anonymous

Гост
Пролетта когато си търсех от къде да си купя Weihrauch HW100T им пратих няколко email-а но не получих никакъв отговор от тях. Ако някой е успял да се свърже или пък да си поръча нещо да се обади, аз съм навит да си взема още някоя добра пушка.
 

andi

Редовен Потребител
Много време търсих не можах да открия. Може ли от европейски сайт или някакъв неамерикански да се поръча отпика Липърс? Търся два модела, а в БГ ги няма.
Може ли някой да ми даде съвет?
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
andi написа:
Много време търсих не можах да открия. Може ли от европейски сайт или някакъв неамерикански да се поръча отпика Липърс? Търся два модела, а в БГ ги няма.
Може ли някой да ми даде съвет?
Колега проверява ли тук:http://www.gunshop.vertex-bg.net/index.php?p=man&r=4&page=9
 

harry_cool

Потребител
andi написа:
Може ли от европейски сайт или някакъв неамерикански да се поръча отпика Липърс?
Може ли някой да ми даде съвет?

Ами съветвам те да се обърнеш към Парабелум от Пловдивската група.
 

andi

Редовен Потребител
Разгледах тези сайтове, но в тях не се упоменава липърският код на оптиките. А аз търся точно определени 2 модела. И в тези сайтове не съм сигурен дали става въпрос за тях, описанието им е различно. А Едо след забраните, не съм сигурен дали вкарва нещо
 
A

Anonymous

Гост
Търся пълнител за Аникс А-111 (въздушен пистолет ) или информация от къде може да се поръча.
Ако някой може да помогне благодаря предварително.
 

Loki

Потребител
Колеги, днес получих потвърждение от една хамериканска фирма, че безпроблемно изпращат оптики до БГ с USPS- United states postal service за 29$, та понеже не съм поръчвал от Щатите, искам да попитам къде ще пристигне- до вратата или митницата, пише "to your home"- до дома ви, ама знае ли се, и освен мито има ли още набутвации ???
Ако стане ше пусна и линк, въпреки, че дзъркелите им не са много "народни"... :-\
 

Termina4

Потребител
Коя е тази фирма
една от поръчките ме пратиха на митница на друга ми я донесе пощальона
 
A

Anonymous

Гост
някой може ли да ми помогне за пазаруване от opticsplanet.com ?
поръчката ми е на стойност $7.99 :cheers:
 

Loki

Потребител
Изчетох темата отначало, и така не ми стана ясно за ДДС-то, а то е най-големата набутвация; ако стоката в Щатите е с начислено ддс и е посочена точна цена за доставка, ще ми фраснат ли тука такова в/у цялата сума >150$??? :sos:плииз... (става въпрос за 1бр оптика)
 

Loki

Потребител
bor1968 написа:
Loki, виж това http://mitnici.eu/?action=n&id=824 . Стоки до 150 евро не се облагат с ДДС, но поне една от страните трябва да е юридическо лице /фирма/
От физическо на физическо лице прага е 45 евро:
Мерси, наборе, мн полезно, но понеже стоката е над 150 евра :quiet: и ми плеснат мито и ддс, ми се разваля целия мурафет :wall:
Има и фирми-посредници, които ти спестяват разправиите в митницата и ти го носят до врата, но искат 30% комисионна :crazy: -се в г..з :-\, а кви неща прочетох по форумите за наще пощи и представителства- не е истина...
Все пак някой с опит може да сподели :yes: (ако е тайна на лични)
 
Нагоре