Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Независимо че я гледаш в този ибей, проверявай дали стоката се намира наистина на Острова.
 

svremeto

Потребител
Здравейте, нов съм във форума. Опитвам се да намеря информациа за това как се поръчва пушка онлайн и разбрах, ще ще ти вземат парите нали, не е проблем. Но не разбрах как става доставката на ВО. Четох някъде, че се коментира че с фактурата от Крале можеш да я уведомиш, къде обаче се доставя, как се полупава? Благодаря предварително и се извинявам, ако е имало отговор, но не съм го намерил.
 

joro_ihr

Редовен Потребител
Правиш регистрация, поръчка, плащане, пращаш копие от лична ката, получаваш от куриер на посочен адрес от теб. За уведомление в служба кос по местоживеене с молба по образец, копие на л.к. копие на ф-ра т.н най много да искат превод на фактурата, но това е според косаджията.
Това е редът в общи линии, дано не съм пропуснал нещо.
 

svremeto

Потребител
Правиш регистрация, поръчка, плащане, пращаш копие от лична ката, получаваш от куриер на посочен адрес от теб. За уведомление в служба кос по местоживеене с молба по образец, копие на л.к. копие на ф-ра т.н най много да искат превод на фактурата, но това е според косаджията.
Това е редът в общи линии, дано не съм пропуснал нещо.
И мога да си поръчам каквато искам въздушна пушка ли? И ще ми я донесат вкъщи и ако е под 24 джаула съответно няма да я уведомявам, така ли? А те всъщност от КОС не са уведомявани от търговеца, че е за купено ВО и е доставено на този и този, нали?
Освен това, плаща ли се мито, ДДС? Ще трябва ли да се занимавам с бумащини? Дали е законно да получа ВО по куриер? Да не стане така, че да конфискуват пратката?
Кой сайт е най-подходящ за поръчка на ВО от България?
 

joro_ihr

Редовен Потребител
Аз съм поръчвал от крале и балистас. Всичко идва на адрес посочен от теб. За уведомлението решението си е твое. Няма мита, бумащини и т.н.
 

svremeto

Потребител
Аз съм поръчвал от крале и балистас. Всичко идва на адрес посочен от теб. За уведомлението решението си е твое. Няма мита, бумащини и т.н.
Благодаря! Сега видях този сайт балистас и виждам, че максималните джаули са 16, което ме навява, че това най-вероятно се дължи на някакво ограничение. Има ли ограничение в мощността която мога да поръчам?
 

joro_ihr

Редовен Потребител
Явно 16 е някакво ограничение, което надали отговаря на реалното. Дори и да е 16 при пцп не е проблем да се отпуши. В крале характеристиките са реални, но пък ми искаха копие на л.к. може би заради това. Това са подробности, реши какво ще купуваш и гледай според цената и комплектацията, че често се различават.
 

joro_ihr

Редовен Потребител
Поръчката е аналогична с тази от крале. Регистрираш се задаваш адрес, поръчваш, плащаш и след седмица горе долу пристига с куриер.
Регистрацията не е атомна технология, щом се справих от раз като почти не владееш английски. Единствено не знам какво да кажа за куриерите. Евтиния вариант е с интерлогистика. При първата поръчка ме вбесиха, но всичко свърши добре. Втория опит беше далеч по-успешен.
 

svremeto

Потребител
Поръчката е аналогична с тази от крале. Регистрираш се задаваш адрес, поръчваш, плащаш и след седмица горе долу пристига с куриер.
Регистрацията не е атомна технология, щом се справих от раз като почти не владееш английски. Единствено не знам какво да кажа за куриерите. Евтиния вариант е с интерлогистика. При първата поръчка ме вбесиха, но всичко свърши добре. Втория опит беше далеч по-успешен.
А кой куриер избра за втората поръчка. И при първата какъв беше проблема?
 

joro_ihr

Редовен Потребител
И при двете поръчки озбрах глс (съответно интерлогистика). Първия път имах забавяне от тях в рамките на 3 дни в София. Втория опит бяха точни.
 

dvelinov

Редовен Потребител
И аз се огледах преди седмица в
SCOPE FALCON X50
,но не знам дали има вече наблюдения от някой закупил.И дали е по-добре от Big Nikko-то
 

lynx

Редовен Потребител
Моделът е нов и още няма отзиви, ще се види с времето дали ще се докаже като успешен модел.
Едва ли ще е по-добра по мерене на разстояния от Никото, но поне скалата и е добра и удобна за всякакви цели.
230.jpg
 

andrey.y

Потребител
Здравейте,
Някой знае ли от Германия пратка изпратена с DHL Paket услуга в България с БГ Пощи ли пристига или с друга компания?
 

petkof

Редовен Потребител
DHL от години изпълняват ролята на национална поща на Германия и у нас пристигат с БГ Пощи. Поне аз до сега това съм установил.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
DHL си имат представителство у нас и си ги разнасят сами. При мен идват ежедневно. Ако имаш номера на пратката, провери я в бг сайта и ще ти покаже къде е.
 

apapazov

Редовен Потребител
На мен пратка от Германия с ДХЛ ми я доставиха Рапидо в БГ. Така че ако имаш номер провери и там
 
Нагоре