Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от чужбина.

Дискусия в 'Магазини за въздушно оръжие.' започната от cdman, 18 Ноември 2008.

1. fatalen

fatalen Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    3,698
    от:
    София
    Къде го пише това?

2. Anonymous

Anonymous Гост

Статтия от весник " Стандарт " днешен брой . ???

3. Anonymous

Anonymous Гост

Забелязали ли сте как журналята представят като нещо вече решено и напълно сигурно всеки проект и предложение.
    Изготвен е закон, който дори не е влязъл в парламента - "От догодина ЩЕ...".
    И това така.Тепърва работни групи, ще се мислят решения, възможности, ще има и противници на облекченията.......

4. Anonymous

Anonymous Гост

Статията цитира казаното по новините, но накрая казаха това което аз допълних, че никой не се обвързва със срокове...

5. poacher

poacher Потребител

Публикации:
    1,040
    от:
    Русе
  6. ivodoc

ivodoc Модератор Модераторски Екип

Публикации:
    5,006
    от:
    Русе
    Публикувам поста на колегата и тук понеже в обявата ще се изгуби при приключването и.

7. MAD MAX

MAD MAX Модератор Модераторски Екип

Публикации:
    2,597
    от:
    ВАРНА
    Само да уточня опцията 'International Signed For Delivery' е тяхната "препоръчана" поща(доставка), което означава, че пратката се предава от служба на служба до крайния получател само срещу личен подпис и това я прави по-сигурна(веднага може да се открие къде и при кого се е скъсала веригата), но по мои наблюдения и по-бавна. И това няма нищо общо със застраховката, която е друго нещо. Всичко останало си е точно така, както го е описал колегата.

8. valens1968

valens1968 Редовен Потребител ФТДМ

Публикации:
    1,277
    от:
    В.Търново
    Някой колега пазарувал ли е от тук? Да каже коректни търговци ли са, за колко време пристигат нещата и къде се получават?

9. lynx

lynx Редовен Потребител

Публикации:
    7,556
    от:
    Старата София
  10. Anonymous

Anonymous Гост

Това наистина е интересно за чупещите еднозарядни пружинки. Ако някой го има или си поръча да сподели впечатления след това.

11. NME

NME Новодошъл

Публикации:
    25
  12. NME

NME Новодошъл

Публикации:
    25
  13. dani62

dani62 Потребител

Публикации:
    43
    Не доставят до България/поне до по-миналата година/.Питал съм и ми отговориха.

14. Anonymous

Anonymous Гост

Директно не ;)

15. valens1968

Публикации:
    1,277
    от:
    В.Търново
    Ами как става от падащото меню излиза че доставят до БГ цена 14.49 $ ???

16. scandalo

scandalo Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    1,627
    от:
    София
    Имам запитване понеже до сега не съм правил поръчка от тук http://www.airgunbuyer.com/Showproducts ... ment
    Какво се избира за Delivery Method при положение че я взимма от там за тук?Благодаря предварително.

17. fatalen

fatalen Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    3,698
    от:
    София
    Не слагаш цена за доставката. Пускаш поръчка само за това, което искаш. По-късно те ще се свържат с теб и ще ти кажат колко ще ти струва доставката.

18. valens1968

Публикации:
    1,277
    от:
    В.Търново
    Да допълня @fatalen трябва да си избереш и метод на плащане PeyPal или банков превод. Според мен по изгодно е през PeyPal нищо че слагат 4% върху цената. Международен банков превод в ПИБ е 12 Евро. Предполагам че и в другите банки цената е подобна а и англичаните ми поискаха и такса за превода 6 лири. :'(

19. Anonymous

Anonymous Гост

Мераклиите да на тема "самоделни муниции" харесали си нещо на Lyman от техния сайт: www.lymanproducts.com могат да си поръчат до България. Доставят с www.usps.com или куриер което си харесате. Плаща се с кредитна карта. Имайте в предвид, че няма отстъпки както в www.opticsplanet.net. Мито и ДДС като внос от САЩ си го знаете.

20. MAD MAX

MAD MAX Модератор Модераторски Екип

Публикации:
    2,597
    от:
    ВАРНА

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена