FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Бъркам ли нещо или гладиатора си има фабричен редуктор?
 

st_beer

Редовен Потребител
В нашия магазин следващата седмица пристигат по една бройка на следните пушки на ФХ:
Въздушна пушка FX Royale 400 5.5

Въздушна пушка FX Gladiator 5.5

Въздушна пушка FX Cyclone 5.5

Заедно с тях пристига и моя Спартак ( FX Gladiator 5.5 ) ^-^ ^-^ ^-^ ^-^

Имаме си прекрасен магазин и много любезен и отзивчив собственик. Безкрайно съм му благодарен за това че само го помолих и той направи внос :bravo: :bravo: :bravo:
 

димитър

Потребител
ЗДР :cheers:г.нСъби Керемедчиев е новия вносител за FX. да ни радва повече.Чакамеви във ВАРНА :rambo:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
И един "Гаргомел" ;)

dscn5776.jpg
 

ivan66

Новодошъл
Тези FX в ямболския магазин май са с редуцирана мощност.Пише,че може да се доработи с пауър кит,но няма цена.
 

st_beer

Редовен Потребител
ivan66 написа:
Тези FX в Ямболския магазин май са с редуцирана мощност.Пише,че може да се доработи с пауър кит,но няма цена.
Така е колега. Пушките пристигат с редуцирана мощност на 10 джаула.Като са закупени и въпросните пауър кит за да се направят да стан FAC версия. Кита ще се закупува отделно от пушката или който има възможност ще си го прави сам въпрос на желание.Самия кит предполагам няма да кой знае колко скъп ама ако те интересува малко по късно ще добавя цената в това мнение.
П.П цената на кита е 57 лева и ще бъде добавена в сайта на магазина.
 

luft9waffe

Редовен Потребител
според мен не е необходимо да се купува целият фак(japan)кит.
само пружината(full power hammer spring) е достатъчна.
утежнителят на удърника може да изработи всеки стругар за не повече от 10мин и 5лв.
пружината по спомен е 10-15лв.
 

Socom

Потребител
В нашия магазин следващата седмица пристигат по една бройка на следните пушки на ФХ:
Въздушна пушка FX Royale 400 5.5

Въздушна пушка FX Gladiator 5.5

Въздушна пушка FX Cyclone 5.5

Заедно с тях пристига и моя Спартак ( FX Gladiator 5.5 ) Много съм добър в танците а? Много съм добър в танците а? Много съм добър в танците а? Много съм добър в танците а?

Имаме си прекрасен магазин и много любезен и отзивчив собственик. Безкрайно съм му благодарен за това че само го помолих и той направи внос Бравоо! Бравоо! Бравоо!
Аз звънях по телефона в понеделник /на 11.04.2011 г./ но все още не можеха да ми кажат цени а днес вече ги виждам на сайта! :) Което е добре ;) - ще има пушки значи :).
 

st_beer

Редовен Потребител
@Socom
Ще има на 100% . Вече пътуват насам с тях пътува и моята пушка както и на bai techo. Очакваме ги другата седмица да сме ги хванали в ръце.
От тези които са в сайта ще има по една бройка. Така че който има желание да се уговаря/капарира както се разберете с човека.
Затова и пуснах в темата какво пристига да може ако някой колега иска да си опече работата.
Предполагам че ако има интерес ще бъдат внесени още бройки като евентуално се прави някаква заявка и т.н. Това са уговорки които всеки може да си направи със собственика на магазина.
 
A

Anonymous

Гост
luft9waffe написа:
според мен не е необходимо да се купува целият фак(japan)кит.
само пружината(full power hammer spring) е достатъчна.
утежнителят на удърника може да изработи всеки стругар за не повече от 10мин и 5лв.
пружината по спомен е 10-15лв.

Във въпросния кит пружина не влиза! Пушката е задушена чрез премахване на утежнштеля, редуциране на препусковия отвор до около 1мм. с втулка, която просто може да се махне и обръщане на дроселния регулатор да работят малките отвори.
Значи трябва утежнштел, който тежи 12гр. и който не струва 57лв.

texho написа:
scandalo написа:
Бъркам ли нещо или гладиатора си има фабричен редуктор?

Нямат. Просто много добре балансирана безредукторна система.

Бъркаш! Армса е най-добре балансираната правотокова пушка :goodbye: :D
 

ангел иванов

Потребител
http://www.daikan.bg/bg/products/pnevma ... pcp-pushki
Я как са се стреснали Дайканци че и други са внесли пушките им! :eek:
Цялата гама я има вече как са цените и наличностите няма как да знам,ама са си подновили въздухарките,което мисля че е
добре,стига да не чакаш пак 1 година доставка! ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
Нищо нямат в наличност. Плашат гаргите само. Като погледна цената на гладиатора и сравня с нашия магазин ми добра надценка си слагат дайканците.
Едни 1010 лева разлика имат в гладиатора няма нищо работа ужъсссссс :D ;) ;) ;)
 
A

Anonymous

Гост
Тия напрове ма застреляха с цени!
Абе амелести дайканци, абе осрахте се :eek:
 

st_beer

Редовен Потребител
Днес най-накрая пристигнаха пушките в нашия магазин. Вече държа в ръцете си новия FX Gladiator (Спартак). След кратка игра и малко разглобяване беше направен на ФАК вариант. Направих няколко замервания и настройки и в момента на 190 бара понеже толкова имам в бутилката на максимална мощност стреля с 258-259 м/с баракуди 1,37 гр което сметнато прави 45 джаула. Направо прекрасна работа :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Ето една снимка на Спартак:

 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Днес ми пристигна новата цев за Гладиатора LW и след 5 минути ST беше подменен. Сега не издържам да дойде уйкенда за тестовете. :wall:
 

ilian

Потребител
MAD MAX написа:
Днес ми пристигна новата цев за Гладиатора LW и след 5 минути ST беше подменен. Сега не издържам да дойде уйкенда за тестовете. :wall:
И защо новата цев беше подменена ???
 

TeXHo

Потребител
Re:FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и ви

st_beer написа:
Днес най-накрая пристигнаха пушките в нашия магазин. Вече държа в ръцете си новия FX Gladiator (Спартак). След кратка игра и малко разглобяване беше направен на ФАК вариант. Направих няколко замервания и настройки и в момента на 190 бара понеже толкова имам в бутилката на максимална мощност стреля с 258-259 м/с баракуди 1,37 гр което сметнато прави 45 джаула. Направо прекрасна работа :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Ето една снимка на Спартак:


Честито, само щастие да ти носи! :cheers:
 

vanko

Редовен Потребител
st_beer написа:
Днес най-накрая пристигнаха пушките в нашия магазин. Вече държа в ръцете си новия FX Gladiator (Спартак).

Честито Станимире,и много радостни моменти с красавицата!
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
ilian написа:
MAD MAX написа:
Днес ми пристигна новата цев за Гладиатора LW и след 5 минути ST беше подменен. Сега не издържам да дойде уйкенда за тестовете. :wall:
И защо новата цев беше подменена ???
Време е да призная че Смут Туист цевта с нищо не превъзхожда нарезния мачов Лотар Валтер, даже напротив. Това обаче са само мои наблюдения. Може специално моята да е кофти бройка, макар да твърдят, че нямало такива. На колегите са по-добре, но пак далеч под нарезната според мен.
 
Нагоре