FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

emci74

Редовен Потребител
Южоафриканският ( да се свети името му), даже аксесоари и ъпгрейди, и за далекомера предлага.
По принцип са читави, но винаги има изключения!
Добрата новина е, че Петьо може да ти врътне на струга нов :cheers:
 

llcoolj

Редовен Потребител
Тоя пластмасов капак е просто нахлузен отгоре. Една капчица секундно лепило и повече не мърда.
Няма да е зле от ФХ, поне на "бюджетните" си модели да слагат в комплекта по един флакон секундно лепило ;)
 

Вилян

Потребител
Не ме мързи, както писах имам вече 25мм-овия на Хума/Вика. Не му хванах вяра на този. А на регулатора е ясен, чудя се защо изобщо си правят труда да ги слагат .. Сложих пак на Хума/Вика, и тактикъл капаче ..
 

SEPULTURA

Редовен Потребител
Тая нова гега 3.20 метра хаха не бих си я купил.Нещо не ми допадат нововъведенията,като въздушната бутилка около цевта. Малък капацитет и налягане до 250bar- съответно малко изстрели. И отново една чанта добавки за един чувал с пари. А мерси. :D Твори път няма да се хавана на това хоро :D Между другото бих си купил отново FX само ако е semi-auto. Не виждам смисъл да си купувам друг техен модел който ще се различава само по дизайн и дефакто ще правя абсолютно същото като с Mavericka :D
 

petkof

Редовен Потребител
А онзи къдрав южноафрикански ххх - това му е работата - да хвали шведския Хасан..

Сега сериозно, клапаните и леглата читави ли са на Дриймлайновете ? Ще се постарая да разбера какво ми обяснявате.... Предварително благодаря!
Продавай Дриимлайна и си купи вулкан!
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Няма да е зле от ФХ, поне на "бюджетните" си модели да слагат в комплекта по един флакон секундно лепило ;)
Ами ФХ,както и всички останали,продават това което продават. Който му харесва и го устройва - купува. Който не му харесва и не го устройва - не купува. Толкова е просто и елементарно!
 

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
Така е, контрола никакъв го няма :lol:. Ето и на предния манометър да ви покажа снимчица (така дойде) - криво вложен, а обшиващата пластмаса напукана. Какви барове, какви чудеса се очаква да мери ......

View attachment 113875

Верно, че Дриймлайна им е най-малкия дерт и си е базово изпълнение за FX-овските стандарти, но базовоста му надмина очакванията ми (като за първа пушка на FX). Засега : сменени двата манометъра (23 и 25мм), добавен 17cc пленума, сложена 13.2 гр тежест/чука, нова пружина, нов дотиквач, за трансферпорта бях писал също. О-рингове посменени - тоже.
Не знам какво остана :) Да взема превантивано и с боиния клапан да се занимая - там изненади има ли ?

Фабричния регулатор ще му дам още малко шанс ..
Моята е dreamline power pup. Два клапана счупих- единия изкара около година другия 400-500 изстрела. Петър Тенев ( the punisher) ми направи нов, а в хумата и сотис съм поръчал края на октомври и още чакам…
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Моята е dreamline power pup. Два клапана счупих- единия изкара около година другия 400-500 изстрела. Петър Тенев ( the punisher) ми направи нов, а в хумата и сотис съм поръчал края на октомври и още чакам…
Петър Тенев ще направи при нужда на всеки ФХ нов клапан, само и само хобито да е в прогрес и ФХ да е върха на сладоледа ;) :cheers:
 

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
Ок, на теб разчитаме :) за да е в прогрес хобито не мисля че трябва да се чака нещо да се предаде :)… усещам как при следващото ни виждане ще си нося една торба части за финна донастройка :) … и списък с лудории , хахах
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
… за Вулканите някое подобрение няма ли да помислиш…? :D
Те на този етап нямат нужда от подобрение на работещите им компоненти, ще гледаме в бъдеще как ще изглежда ситуацията :)
 

rashko

Редовен Потребител
Нагоре