FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

talep

Новодошъл
Недопустимо,но е факт.Ако знаех английски и съм по-добър с компютъра можех да им направя рекламация.Макар,че едва ли биха обърнали внимание-все пак не може да не са забелязали какво пакетират,а и поръчката ми беше за 6.35.Въпреки това са я изпратили-явно ни смятат за аборигени и че ще се радваме даже и на бракуваните им пушки.И си много прав.Никога вече през наши търговци.Испанци,португалци,даже гърците са по-коректни.
 

barbaron

Редовен Потребител
Ноември 2016 е факт!!!

Дане забравят първите собственици да направят представяне на прословутия Impact !!!
 

Attachments

  • з.png
    з.png
    84.7 KB · Прегледи: 85

Sen

Редовен Потребител
Някой стрелял ли е с Indy? Или да сте чули мнения на собственици на живо, извън нет-а? Вградената ръчна помпа звучи като нелоша идея при по-дълги разходки, макар че чувам заради нея вместимостта на цилиндъра била около 22 сс, и това е "22", не съм изтървал нула след двете двойки ;) Като чета колко напомпвания са нужни за 6.35 и 7.62, оставам с впечатлението, че подходящите калибри са само 4.5 и 5.5.
 

petkof

Редовен Потребител
Някой стрелял ли е с Indy? Или да сте чули мнения на собственици на живо, извън нет-а? Вградената ръчна помпа звучи като нелоша идея при по-дълги разходки, макар че чувам заради нея вместимостта на цилиндъра била около 22 сс, и това е "22", не съм изтървал нула след двете двойки ;) Като чета колко напомпвания са нужни за 6.35 и 7.62, оставам с впечатлението, че подходящите калибри са само 4.5 и 5.5.
На страница 22 в мнение 435 съм дал връзка към клип,в който се показва как се удължава камерата на въпросната пушка.Ето го пак.
 

Todor vasto

Новодошъл
Моя FX Импакт 6.35+7.62+5,5 вече пътува за България и до края на седмицата ще е при мен (имам номер за проследяване на пратката)
Поръчах и платих пушката в края на май и чак сега ми я изпратиха ! Пълнителите и едната цев 5,5 ги купих от Холандия и са при мен от два месеца.
Сега в пратката трябва да има сребриста пушка с ергономична ..... и 6.35+7,62 цеви. Не знам дали ще е в куфар или не .

Забравих да пиша ,че пушката е поръчана в Словения и от там пристига.
 
Последна промяна от модератор:

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Чакаме ревю с нетърпение. Щото и аз съм си наумил точно същата комбинация, ама черна, но ще изчакам да я поръчам чрез вносителя.

 
Последна промяна:

barbaron

Редовен Потребител
Аз пък чаках "проформа" за импакт от БГ доставчика...... до петък.... вече НЕ чакам!!! Ще видим какво ще пратят...другите доставчици, че ми писна вече да го сънувам тоя импакт...

п.п. само да не бързаме да викаме "хоп" преди да сме скокнали...
 

boko4545

Потребител
Моя FX Импакт 6.35+7.62+5,5 вече пътува за България и до края на седмицата ще е при мен (имам номер за проследяване на пратката)
Поръчах и платих пушката в края на май и чак сега ми я изпратиха ! Пълнителите и едната цев 5,5 ги купих от Холандия и са при мен от два месеца.
Сега в пратката трябва да има сребриста пушка с ергономична ..... и 6.35+7,62 цеви. Не знам дали ще е в куфар или не .

Забравих да пиша ,че пушката е поръчана в Словения и от там пристига.
...всеки импакт се доставя в оригинален куфар който е включен в цената , както и бърза връзка за зареждане тип фостър....
 

Todor vasto

Новодошъл
Днес пристигна дълго чаканата пушка!!! Нямах време да я сглобя и за това я снимах така .Ще пусна повече снимки тези дни.
 

Attachments

  • IMG_7663.JPG
    IMG_7663.JPG
    90 KB · Прегледи: 151
  • IMG_7664.JPG
    IMG_7664.JPG
    56.4 KB · Прегледи: 139
  • IMG_7665.JPG
    IMG_7665.JPG
    129.3 KB · Прегледи: 154
  • IMG_7666.JPG
    IMG_7666.JPG
    127.7 KB · Прегледи: 149
  • IMG_7667.JPG
    IMG_7667.JPG
    93.8 KB · Прегледи: 145
  • IMG_7668.JPG
    IMG_7668.JPG
    98.5 KB · Прегледи: 142
  • IMG_7669.JPG
    IMG_7669.JPG
    126.7 KB · Прегледи: 145
  • IMG_7670.JPG
    IMG_7670.JPG
    126.5 KB · Прегледи: 141
  • IMG_7671.JPG
    IMG_7671.JPG
    103.7 KB · Прегледи: 144

dberov

Редовен Потребител
Честита да ти е колега!
Виждам че оптиката е от новите на Hawke, сподели дали мътнее на пълен зум в сумрак.
 

barbaron

Редовен Потребител
Днес пристигна дълго чаканата пушка!!! Нямах време да я сглобя и за това я снимах така .
Честито и от мен колега и много да те радва! Гледам, че си с нов куфар, който позволява да се носи без да се разглобява. Исках да те попитам за куриера - на адрес ли ти я достави и кой беше? /може и на лични/ Виждам 2 цеви а в по-горен пост спомена за 3. Очакваме по-обстойно представяне когато имаш време за споделяне!
 

Todor vasto

Новодошъл
Пушката си дойде с този куфар а за третата цев няма място в него и за това я няма на снимките. Доставиха е DHL на адрес за около 4дни от Словения но както бях писал чаках дълго доставката около 6 месеца след като я платих. Ще пусна още снимки и представяне когато ми остане време да я сглобя и си поиграя с нея. За цената ако ви интересува 3600евро с оптиката излиза всичко.В тази цена влизат и по два големи пълнителя от всеки калибър,както и третата цев+помпа 4степенна на FX +бутилка 7литрова.
 
Последна промяна:
Нагоре