FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

anibis

Редовен Потребител
Аз съм правел на Теобен,и на Мародер такава плочка single shot
Бях видял ФХ-са роялчето, на Техно мисля че той беше си спретнал такава плочка, но от някакъв полимерен материал от рода на
полиамида.Наистина беше се получило доста красиво,и най вече вършеше работата,за което беше направено.
Измери си долната част от барабана,където влиза в цевната кутия и да се направи една плочка с улей отгоре за дотиквача.
пс.Всеки читав стругаро фрезист ще ти е спретне тая плочка.
 

staz

Редовен Потребител
снощи ги гледах.
срам ме е да погледна в касичката....
 

sts1969

Редовен Потребител
:-[Ела погледни в моята касичка да си възвърнеш малко самочувствието...:wall::cheers:
 

dberov

Редовен Потребител

azzaro

Потребител
Ей, ще ме вкарате в беля и мен с тези FX-ве, нямам място за пушки вече :wall:.
 

dberov

Редовен Потребител
Това е втори клип на който виждам че пушката е разглобена и подредена в куфар но и на двата има оптика в куфара. Дали ще се продава с оптиката или това е само за изложенията. Дунапрена в капака на куфара е изрязан точно по нея.

 

staz

Редовен Потребител
Нормално ли е предпазителят на роялчето да не отива в положение safe, когато пушката не е заредена?
 

Dominus

Редовен Потребител
Въпрос на регулировка е. Охлаби леко най-предното болтче. Това от към цевта.
Или завии малко най-задното. Това на предпазителя.
 

pavkata_1234

Потребител
Новата "тояга"...!!!!:D Нямам търпение да почивам и да я пробвам!!!Супер ми е удобна и прикладиста ,но може би няма да е удобна за хора с къси ръце!Дойде със спортен спусък,ама ми трябва много малко шестограмче ,за да си го наглася както аз искам. Беше напълнена на 100бара.....излезе ми джигера с помпата до 200 бара ,бахти и бурканя...!!!:D На първо четене е това....

На последната снимка има един малък елемент около 2см дълъг.....не го знам за какво е!
 

Attachments

  • IMAG1433.jpg
    IMAG1433.jpg
    23 KB · Прегледи: 132
  • IMAG1427.jpg
    IMAG1427.jpg
    25.3 KB · Прегледи: 122
  • IMAG1424.jpg
    IMAG1424.jpg
    42 KB · Прегледи: 128
Последна промяна:

petkof

Редовен Потребител
Честито!Бурканя е до 220 атм.,ама там е големия зор!:) Болта е ограничител на мощността при пренос на пушката.Завива се в отвор на дъното на процепа за поставяне на барабана.
 

pavkata_1234

Потребител
Ясно.Значи изобщо няма да се занимавам да го слагам.
Сега ми направи впечатление ,че пълнителя не мога да го завъртя за да го заредя.Страх ме е да го напъна по силно.Дали няма чалъм с който се отваря? Гледах в упътването ,във тубата (AOA airguns).....нещо не успях да се справя!:(

Оправих се с пълнителя.....:)
 
Последна промяна:

pavkata_1234

Потребител
МК2 ,5.5мм. На тия Дейстейти яко им набиха цената в армс.бг и съвсем ме отказаха......и си поръчах Гладиатора
 

lynx

Редовен Потребител
Армс.бг докарват със заявка всякакви пушки, стига да те урежда цената.
Естествено, те като обикновен малък дилър със слаби продажби, не могат да вземат пушката отвън на много ниска цена.
На всичкото отгоре в момента английската лира е безумно поскъпнала и не е много подходящ момента да се купуват английски пушки.
 
Нагоре