FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

go_panch

Потребител
Re: FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибрат

MAD MAX написа:
Някой да се интересува от закупуването на ФХ Гладиатор МК2 (новия модел, с изцяло заглушена цев) в калибър 6.35? Пушката е поръчкова - с новата рама, 3-степенен регулатор на мощността, редуктор, втори пълнител, напълно заглушена 60см. смуут туист цев. Около 63J. Пушката е чисто нова, от изложение, с всички гаранции.
Колко струва?
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Re: FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибрат

Около 2600-2700 лева. Такава пушка няма в каталога(с дълга цев и шрауд), правена е специално.
 

anibis

Редовен Потребител
Re: FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибрат

smooth twist vs lothar walther :eek: :bravo:
Поправете ме ако греша,не се ли постига по голяма скорост със СТ цев,отколкото с нарезна цев,с еднаква порция въздух? ???
 

petkof

Редовен Потребител
Re: FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибрат

anibis написа:
smooth twist vs lothar walther :eek: :bravo:
Поправете ме ако греша,не се ли постига по голяма скорост със СТ цев,отколкото с нарезна цев,с еднаква порция въздух? ???
Не грешиш, така е.Смут Туист цев повишава скоростта на чашката, ако смениш нарезната цев на дадена пушка със СТ такава при равни дължини на цевите.В този клип се сравняват цеви с почти двойна разлика в дължината и е абсолютно закономерно, значително по-късата цев да покаже по-ниски като скорост резултати.От клипа според мен, става ясно, че почти двойно по-дългата нарезна цев засилва чашката само с двадесетина м/с повече, от СТ цев с двойно по-малка дължина и като че ли групите със СТ бяха по-добри.Не успях всичко да му разбера. ;)
 

DoDo

Потребител
Re: FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибрат

"A very dependent Independence" ;)

Когато ти писне да помпиш, правиш от това :
FXIndependence.png




ТОВА: ;)
_DPB8963.jpg



http://www.network54.com/Forum/79537/thread/1310699371/A+very+dependent+Independence
 

lynx

Редовен Потребител
Re: FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибрат

Много добро пушле! :hi:
Започват вече да се появяват и фирмени булпапи на пазара.
Изглежда производителите все повече следят какво се търси от юзърите.
Лошо няма, бравос на ФХ.
На мен модела ми хареса много :bravo: Почти няма кусури и въпреки че е булпап, типичния почерк на ФХ е запазен и не може да го объркаш с друга пушка.
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Re: FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибрат

Пушката изглежда добра.Тая от клипа стреля завидно точно.дано не е специално селектирана за ТошеАмерикански от АоА или Фреди.Но и така да е,като концепция е най-близо до представата ми за ловноПЦП.
 

anibis

Редовен Потребител
Re: FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибрат

Наистина доста добре стреля като зе ФХ :D Но тая отвратителната шина /да е бяха направили като на другите фирмени булпапи/ и издадения на зад приклад въобще не ми харесват.Самата пушка няма никаква линия,и с тая хърпунената ръкохватка... :-\ (
Това си е мое лично мнение! :cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Re: FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибрат

Малко големичка ми идва за булпап. Първото нещо което бих направил е да отрежа тоя отвратителен голям задтилък и да скъся пушката.
 

anibis

Редовен Потребител
Re: FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибрат

CaMyPau написа:
Малко големичка ми идва за булпап. Първото нещо което бих направил е да отрежа тоя отвратителен голям задтилък и да скъся пушката.
+1 :cheers:
Бих добавил,тая шина ако беще направена както други булпапи и да не е с две осмици а само с една. Да се захваща за цевната кутия/както на клипа/но и за една осмица,осмицата да е захваната и за приклада,такава тип ловна пушка си е задължително да се захване шината на две места. Тая хубавата монолитна цевна кутия да бяха сложили по широка бутилка,за да няма такъв голям просвет,между цилиндъра и шрауда. Това си е мое лично мнение! :cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Re: FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибрат

Напротив Миро, големия просвет е супер.
Така ще може да се направи по-къс шрауд с по-голям диаметър.
Скъсяването на цев/шрауд ще е лесна работа.
И отгоре Щаерска шина....черна, разбира се :hi:
 

Беселин

Потребител
Re: FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибрат

Сега ползват опита си от Революшън и да направят самозаряден булпап в 7,62.Как звучи?
 

petkof

Редовен Потребител
Re: FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибрат

Беселин написа:
Сега ползват опита си от Революшън и да направят самозаряден булпап в 7,62.Как звучи?
Ако вече не са го направили, ще ти го направят ако си поръчаш! :)
 

anibis

Редовен Потребител
Re: FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибрат

Беселин написа:
Сега ползват опита си от Революшън и да направят самозаряден булпап в 7,62.Как звучи?
То в 5.5мм не им стана номера постоянно дава дефекти точно тоя Революшан,/презареждащото се лостче/ а еле пък в 7.62 ;)
 

TeXHo

Потребител
Re: FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибрат

Миро, долавям неприязън към марката. Всички знаем, че се кълнеш в Дейстейт, не е нужно да храниш пушки, които са се доказали многократно.
 

Беселин

Потребител
Re: FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибрат

Преди време някой от форума помня, че имаше и я беше връщал за поправка, но не знаех, че проблемите са често срещани.Относно изработката по поръчка - май месец купих Крикета и скоро не мисля да купувам друга пушка още повече, че FX по поръчка сигурно ще е солидна сума.
 

anibis

Редовен Потребител
Re: FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибрат

TeXHo написа:
Миро, долавям неприязън към марката. Всички знаем, че се кълнеш в Дейстейт, не е нужно да храниш пушки, които са се доказали многократно.
Пана както и при Дейстей/Рейнджъра/ и при ФХ си имат техни бушони за Революша съм на 100% сигурен че дава дефект
Не искам да обидя никой притежател на тая пушка. :cheers:
А пък за Дейстейт не е мислете че е по,по най :-\
 
Нагоре