FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

llcoolj

Редовен Потребител
Здравейте, прецака ми се клапана на dremline power pup. От къде най- бързо доставят части и сте най доволни?
Или пък ако има някой в бг който ги прави, че тоя оригиналния ми се вижда малко афифен…?
Най дoбре home made клапан да си направиш. Иначе ще изгубиш повече време в търсене на клапан и пушката ще стои на трупчета. Убеден съм, че Пешо @The PuNiShEr ще го делне за норматив и със сигурност ще стане по здрав клапан от оригиналния.
 

shaman

Редовен Потребител
Мдаа.. FX :)

Днес дойдох в магазина, защото един клиент от Варна имаше само сега свободно време.
Maverick Sniper - стоя 5 дена в магазина пълен с въздух, инсталирах му power kit-a само като пристигна..
Идва клиента, гледа го, стреляхме няколко пъти да измерим скорости и щастлив си го сложи в колата и тръгна....
След 30 минути се обажда и ми казва "както си карам чувам едно свистене", спирам, отварям куфара и гледам, че пушката изпуска въздух.. Добре, че беше близо до Русе и се върна да я остави.

та.. тръгна си без пушка :(
Изпуска от първия регулатор и ще трябва да я правя..
 

Павката

Редовен Потребител
Мдааа...Fx,казва Павката.
Кой клапан ,кой въздух от регулатора...Шведите май са го ударили през къра.
А пушките са почти нови!
 

shaman

Редовен Потребител
Това е Павката - винаги точен и коректен!!! Жив и здрав да си!!!
Човек, умрях от срам :( Идва от 200 километра за пушка, остави една торба пари и си тръгна без нищо :(

Не е въпроса до точност и коректност а в това, че над 50% от FX пушките, които идват нови при мен имат проблеми.. Някои успявам да оправя преди да ги дам на клиентите, но има доста такива където се проявяват по-късно... Просто не е нормално това...
 

emci74

Редовен Потребител
Те Мерцедес вече окепазиха, че на Фх ще простят!
Едно време, като си вземеш пералня Бош или Аег и знаеш, че ще те надживее.
Сега се прави всичко в името на бързата печалба.
По чуждите форуми вече започнаха да плюят Фх, заради качествения им контрол.
 

Kameno Karp

Редовен Потребител

emci74

Редовен Потребител
Е то пак в името на печалбата се прави:
Компаниите, които използват тази политика, изчисляват, че печалбите им от допълнителни продажби ще бъдат по-големи от разходите за изследвания и разработки и алтернативната цена на новия продукт
 

emci74

Редовен Потребител
С кофти качество и високи цени не виждам как ще задържат потребителите и купувачите:
"Тази оценка не винаги е валидна, тъй като има възможност потребителят да закупи новия продукт от друга компания"
Петко, все си мисля, че основните им печалби на Фх са точно от ъповете.
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Ами не се задържат. Просто си менкат клиентите,а на потребитела все му е все в г&за,защото това е глобална политика и то не от вчера. https://www.vbox7.com/play:037c865335
С по-добро качество:
Скоро го гледах по Нешънъл географик филма,та се сетих за него. Заслужава си да се гледа.
 
Последна промяна:

shaman

Редовен Потребител

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
Най дoбре home made клапан да си направиш. Иначе ще изгубиш повече време в търсене на клапан и пушката ще стои на трупчета. Убеден съм, че Пешо @The PuNiShEr ще го делне за норматив и със сигурност ще стане по здрав клапан от оригиналния.
Дам, на там вървят нещата… иначе към 20-30 дена е доставката. С тея финни технологии почвам да се замислям дали да не търся някой малък струг… :))
 

Airguner

Потребител
Човек, умрях от срам :( Идва от 200 километра за пушка, остави една торба пари и си тръгна без нищо :(

Не е въпроса до точност и коректност а в това, че над 50% от FX пушките, които идват нови при мен имат проблеми.. Някои успявам да оправя преди да ги дам на клиентите, но има доста такива където се проявяват по-късно... Просто не е нормално това...
Феновете на FX "харесват" това :bastun:
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Модераторски Екип
Човек, умрях от срам :( Идва от 200 километра за пушка, остави една торба пари и си тръгна без нищо :(

Не е въпроса до точност и коректност а в това, че над 50% от FX пушките, които идват нови при мен имат проблеми.. Някои успявам да оправя преди да ги дам на клиентите, но има доста такива където се проявяват по-късно... Просто не е нормално това...
Ееее, тъкмо мислех и аз да взема един FX и ще ме откажеш с този пост ;)
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
В едно видео осмиващо Мерцедес се акцентира, че част от новите модели са с двигател на Рено, и все пак любителите на Мерцедес си купуват Мерцедес. То така е и при нашите пушки, има проблемни марки и модели, навярно при определени партиди, навярно има логично обяснение, но защо да се чудим какво е то !!! :cheers:
 
Нагоре