FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Аз предпочитам да се съберем и да постреляме. Нека си сверим часовниците в реално време. Всички ще стреляме които се съберем, а предлагам Сашко да мери групи и да определи първите 3 места. Емо ако може да предложи място за дистанции 50 и 100 метра в неговия район. От мен награден фонд 50 скромни български лева за първенеца, ей така, от сърце ще ги дам. Всеки прави по 3 групи по 5 изстрела, най-добрата група според стрелеца кандидатства за класирането.
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Аз съм абсолютно съгласен да направим подобна игра на 100м и с удоволствие ще покарам 3 часа до Бургаско, ако се организираме. Само да е през уикенда, а не през седмицата. Също така предлагам вместо наградата да е 50 скромни български лева , да е една скромна каса студена бира по ваш избор, която да стои пред нас за мотивация , а втората каса да я изпием там на полето за облекчаване на трептенето на ръката :D , какво ще кажете ?
 

emci74

Редовен Потребител
втората каса да я изпием там на полето за облекчаване на трептенето на ръката
Да бе, да ни вземат колите после :cheers:.
Можем да отидем на старото стрелбище в Банево или, ако някой има по- добро място да казва.
Пътят до танковите писти е що-годе асфалтиран и става и за кално време, а пожарът от миналия месец е поразчистил и нивата.
Значи имаме нещо като план, даже и награден фонд! Казвайте дата и да я мятаме.
 

emci74

Редовен Потребител
Работата вече става сериозна, щом и съдия ще имаме!
Наградния фонд ще трябва да го направим автомобил или поне Импакт ;)!
Казвайте дати, кой и кога може?
 

Amfo

Редовен Потребител
Пфу. 30 31 септември е добре . Ако се прибера навреме ще има и кога да се упражнявам. 100 метра не съм стрелял за групи . Но определено ще се включа ако дай боже всичко е наред. Така ,че аз съм навит .
 

Licho

Редовен Потребител
Поканете и някои колеги, притежатели на други модели!
Много ще е интересно напр. "да се сборят" ФХ и Вулкан!
 
Последна промяна:

Laferrari63

Редовен Потребител
Аз съм с Вулкан 3 , ФХ нямам ,но за мен важното е да се запознаем и да се видим и на живо. Вече отскочих до Русе да се запозная с Левчо , Ники и Павката , с удоволствие бих дошъл и до бургарско да постреляме заедно. Само да го организираме :)

П.С: И на мен ми е интересно да съпоставим някой Маверик или Импакт срещу Вулкана . Интересно ми е над 100J FX в 5.5 как ще стреля
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Аз съм с Вулкан 3 , ФХ нямам ,но за мен важното е да се запознаем и да се видим и на живо. Вече отскочих до Русе да се запозная с Левчо , Ники и Павката , с удоволствие бих дошъл и до бургарско да постреляме заедно. Само да го организираме :)

П.С: И на мен ми е интересно да съпоставим някой Маверик или Импакт срещу Вулкана . Интересно ми е над 100J FX в 5.5 как ще стреля
Ще ти дам да постреляш.
 

Ivan888

Редовен Потребител
Тъкмо отварям форума и тя каква станала. Бях се отказал от 800mm-вата трилинейка, ама с този награден фонд..гЬотере я слагам. Надявам се че ще мога да дойда, само искам да знам броя на хората, които ще присъстват. Да осигуря утешителна награда (малка вакуумна торбичка със зелена листна маса).
 
Последна промяна:

Ivan888

Редовен Потребител
Както казах на човека който ме покани, събирането е по скоро с цел да се запознаем на живо. Едва ли някой от участниците има претенции за състезателна стрелба. Важното е да има сливенска самардала за всички. Бъдете здрави и само 10 ки
 
Нагоре