Field Target and Hunter Field Target „NYE” Grand Prix 2011

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
БРАВО БОЖИДАРЕ, браво юнаци.
БЪЛГАРИ - ЮНАЦИ, БЪЛГАРИ - ЮНАЦИ, БЪЛГАРИ - ЮНАЦИ, БЪЛГАРИ - ЮНАЦИ, :bravo: :bravo: :bravo:
Гордея се с вас.
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Браво на всички за участието и достойното представяне! Честито на Божо за първото международно отличие, извоювано за България - безапелационното първо място :cheers: !
Убеден съм, че излизанията на нашите участници "пред строя" за получаване на призове в международните състезания тепърва започват и си мисля, че е време и нашите юнаци да имат национален екип. За момента нямам конкретна идея как може да се случи това, но за мен би било чест и удоволствие да се включа в такава инициатива. Ако се обединим около идеята повече колеги - може и да намерим спонсори. Ако не за екип, то поне за неговото естетическо оформление :yes:.
 

venciru

Редовен Потребител
Едно голямо БРАВО за Божо и за цялата БГ група :bravo: :bravo: :bravo:
Наистина се гордеем с Вас!!! Дано това да е само начало за годината ио да има още, и още, и още :rambo: ^-^ :cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Браво момчета и момичета, браво Божо !!! :worship: Накарахте ме да се радвам че съм българин, и да се гордея, че ви познавам !!!
 
A

Anonymous

Гост
Браво на целия отбор ! :bravo:
Поздравления за постигнатите резултати ! Искренно се надявам да има още много призови места от българи .
Поздравления за Божидар , който след инцидента в началото е запазил спокойствие (предполагам ,че и колегите са му оказали не малка морална подкрепа ) и е постигнал този прекрасен резултат :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
 

lynx

Редовен Потребител
Браво!!!!!! :cheers:
Като се има предвид, че унгарците са мноооооого напред във ФТ-то , тази победа ще тежи още повече и със сигурност няма да се забрави скоро!
Този факт наистина ни оправи настроението на всички!! :yes:
Голям кеф!!!! Надявам се за напред да има още такива чудесни новини от външни участия!!!
:cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 

ivofox

Редовен Потребител
:winner: :winner: :winner: Браво на шампиона все така да печели :cheers:
И на целия отбор :bravo:
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Браво! Честита победа. Радвам се за всички вас.
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
братушка написа:
Което ми навежда на мисълта за следното точкуване:
паднала - 3т.;
ламарина - 1т.;
пропуск - 0т.
Максимален сбор = 240 точки.

Така ли е?
Такова точкуване при ХФТ ми изглежда много по-реалистично и е предпоставка за повече интрига в състезанието. Никой ли не знае отговора на запитването от братушка ??? ?
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Архитекта написа:
братушка написа:
Което ми навежда на мисълта за следното точкуване:
паднала - 3т.;
ламарина - 1т.;
пропуск - 0т.
Максимален сбор = 240 точки.

Така ли е?
Такова точкуване при ХФТ ми изглежда много по-реалистично и е предпоставка за повече интрига в състезанието. Никой ли не знае отговора на запитването от братушка ??? ?

Вероятно затова си мълчим/мълчат.
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Дори и без да сме абсолютно сигурни - аритметиката от поста на братушка показва, че май така е било. Аз лично съм - за. Де е УЗ 15-25-40мм за 2т., де е целия щит на катерицата за 1т. ?! Три точки към една точка е по-коректно и по-интригуващо съотношение :yes:.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Поздравления момчета.Чак сега видях резултатите и мога да кажа само едно БРАВО.
 
Нагоре