EDGUN

anibis

Редовен Потребител
Ако на състезание завали дъжд и то не бъде прекратено а познай кой ще бяга да си прибира пушката пълна с електроника на сухо и кой ще стреля до последната мишена.;)
Мите колко пъти да ти казвам че трябва да четеш! ;) В сайта на Дейстейт го имаше клипа. ;)
http://lh4.ggpht.com/_vDP4wybKX_w/TRJklisL4SI/AAAAAAAACM8/8XndPI6UlcM/s640/IMGP0094.JPG
 

amazonkata

Потребител
Аз лично четири не съм го прибирал на сухо ;) . Два пъти на състезание филд таргет пред свидетели Асеновград и Троян. И двата пъти при постоянен водопад :heavyrain: :heavyrain:
 

anibis

Редовен Потребител
Вече имаме нов десет заряден Едгън във форума,и във варненската група ;)

taw9.jpg
 

anibis

Редовен Потребител
Благодаря все пак но красавицата не е моя. :pardon:
Едгън-а е на приятел който рядко влиза във форума,ако нещо ви интересува:
Поръчвана е от Естония дойде за около 15 дни цената на пушката е 3000лв + 100лв транспортни до звънеца/до адрес/както се казва.
Поръчвана е нарочно да НЕ с шокова цев,доста приказва с Еди колегата /все пак е руснак/ и човека му обясни ако иска да стреля с проектили,или с монстърите на ЖСБ да забрави шока. Пушката е в 5.5мм стандарт 250сс идва наместена на 300м/с от фирмата Едгън колегата така си е избра,прави 60 изстрела в +- 1-1.5м/с. Оригинално е дават около 70 изстрела но с около 280м/с :cheers:

Оп още нещо за Едгън-а много зарядния вариант не е като на Дейстейт на дотиквача да има О/пръстени,тука е като на Хасан има в цевта О/пръстен. Но нищо няма общо с Хасан Ебааааасиии изработката :eek: гледам,гледам и си мисля че е по добре направена и от Дейстейт абе няма за къде да се хване човек наистина си заслужава всяка стотинка тая красавица. :bravo:
 

Dominus

Редовен Потребител
Аз пък с нетърпение ще очаквам битката ;)
Edgun Vs KalibrGun ;)
Нека меренето на пишки започне........сега :cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Бравос, да му е честита на колегата! :cheers:
Миро, като и се нарадвате пуснете някоя мишенка на 50 метра с ЖСБ Монстер.
Ще е интересно, аз досега не съм виждал пушка да прави добри групи с Монстера.
А все пак са ЖСБ и би трябвало поне някоя пушка да направи читави групи с тия чашки :yes:
 

anibis

Редовен Потребител
dberov написа:
Дай малко подробности, как заглушава, лека ли е, колко е като дължина и т.н.

С две думи отговаря ли на характеристиките

http://edgun.ru/en/taxonomy/term/14
Да определено е по лека от Крикет/все пак съм стреляли с твоя/ но при твоя е с полимерен приклад а тука си е дървен.
За заглушената цев, страхотно заглушава и са го направили на две нива,можеш да си почистваш модера когато си искаш без да правиш някакви въртели/спрямо Крикета/
Мите какво да ти кажа то трябва да е пипнеш да е видиш така и да ти обяснявам нищо няма да стане,трябва да е видиш за каква изработка става на въпрос абе човек няма за къде да се хвана направена е страхотно. :bravo:
 

dberov

Редовен Потребител
Не искам да се обижда колегата но всеки си има свой вкус и лично на мен 3-ката не ми е тръпка с това покриване на цевта до цевната кутия. Аз обичам по ръбато и чапато, единичката ми е най на сърце.



 

andi

Редовен Потребител
Миро в барабана влизат ли предатор полимаг ? И остава ли място за 4,5мм топче в полата ? Пробвахте ли какви групи прави с предатори ?
 

FreeMan

Редовен Потребител
Миро само да знаеш че въпреки че не пишат има много други като мен които ги интересува всичко свързано с Едгъна.
 

anibis

Редовен Потребител
Питаха ме колеги точно колко килограма е Едгън-а,и от къде е поръчван.

SPORTING CLUB OU
Kose 1A-M1 Narva 20103
Reg. nr. 11336714
Тел. моб. +372 56228000
Телефон/факс +372 3560015
E-mail: pesterov@rambler.ru
Пестеров Андрей.

Еднозарядния Едгън тежи 2.700кг. А много зарядния 2.957 теглен е на електронен кантар.

За бенча трябва да е там колегата,искам да ги съпоставим с Крикетите,кой на кого сват и на булката брат ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
Нищо не съм си наумявал ни най-малко даже. Просто написах какво мисля. За мен не е важно колко красиво изглежда една пушка. Мисля че показателите са други и са свързани с точност,брой изтриели и т.н . Не съм казвал и че едгъна не става или нещо подобно дори не съм си го и помислял.
 

dberov

Редовен Потребител
Ей като кажеш Едгън та Едгън, ами купи си бе приятел, тъкмо ще си ги менкаме ;)
Едно кило по тежък не го усещам от колата до масата а и като го нося не ми тежи и ако изскочи мишена не го държа прикладен 15 минути а няколко секунди. Приклада прави пушката тежка и ако е с дървен приклад ще е към 2.5 кила ;)

http://i1149.photobucket.com/albums/o587/dberov/KalibrGun/12.jpg

http://i1149.photobucket.com/albums/o587/dberov/KalibrGun/13.jpg
 

titanium

Потребител
Мен изобщо не ми пречи тежестта на Крикета! Даже ми е по- добре, че е по- тежичък (аз харесвам по- тежки пукала Б21, Хънтър 1250, АR6 и т.н. притежавани от мен пукала) Страшно удобен ми е, на разумна цена за това, което представляват (под 2000лв), но това не пречи да търся откъде да добарам и един Едгън скоро! Само се чудя кой Ед да бъде...
 

venciru

Редовен Потребител
Беров,
Ако има какво да пишеш за ЕДГЪН (най-добре от лични впечатления), а не за прослувутия ти КРИКЕТ - пиши тук. Ако не - достатъно твои мнения за Крикета има в темата за него и в още хиляда други теми. Това е молба с която мисля ще се съгласят болшинството колеги. Защото покрай теб доста от нас имат чувството за шум от щурци в ушите и главите си :confused:
Станимире,
Честно казано то и всяка жена става за ......., ама всички търсим нещо което да радва и окото, а не само ......! :cheers:
Извинявам се за спама, ама.......
 

vanko

Редовен Потребител
venciru написа:
Беров, Ако не - достатъно твои мнения за Крикета има в темата за него и в още хиляда други теми. Това е молба с която мисля ще се съгласят болшинството колеги. Защото покрай теб доста от нас имат чувството за шум от щурци в ушите и главите си :confused:

Извинявам се за спама, ама.......

Венци, не се извинявай за никакъв спам !!! Тия двамата Анибус и Беров отдавна трябваше да си спретнат една чат стая и там да си "чаткат" колкото си искат,а не да ни пълнят главите колко били хубави Едгъни,Медгъни, ега ти пушките ега ти чудото! Всички знаем за какво ги използвате тези пушкала ами не ни правете на боядисани врабчета ;) Какво сега,да вървя да им се радвам на тия двамата,единия лъже че е снайперист на 150м и а другия му ръкопляска :yes: И това е постоянно в темите и всеки го вижда но никой не взема отнушение и то е ясно за какво го правят!!! И 300 "Едгъни" и "Крикети" да си купите и да пълните темите,пак няма да разберете какво е класна пушка ;)
 
Нагоре