DEМYAN - Футуристичните пушки

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Заготовка или така наречения бланк излиза винаги еднакво - просто тръба, без никакви външни или вътрешни доработки(без шок), освен нарязването на канали. Там може да поставиш изисквания за вид, дълбочина, туист, допуск и т.н. А ако искаш вече обработка на нещо допълнително, това вече не е заготовка.
 
Последна промяна:

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Не ги е казал спец изискванията си. Те LV правят по спецификация и цевите на FWB aма не съм видял някъде да си издават спецификациите на клиента. А има разлика в цевите за различни клиенти
 

anibis

Редовен Потребител
Ох последни безсънни нощи!
Само да е пипна....ще и взема акъла
пс. Знаели някой с какво са пълни торбичките?
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
С пяната от варела. Бързовтвърдяваща се.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Ухаааа....Миро, чакаме подробно ревю, много клипчета и снимки! Още с разопаковането да снимаш!
 

dinkata

Редовен Потребител
Ревю, клипчета и снимки очаквайте най - рано след месец след деня на пристигане. До тогава Миро ще е в екстаз. :cheers::cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Аз само не разбрах тая красавица кого ще радва - Миро или Оги?!:exclaim:
 

anibis

Редовен Потребител
Аз само не разбрах тая красавица кого ще радва - Миро или Оги?!:exclaim:
Макси Оги ми е поръчва,той се занимава с всички бумащини,за което много му благодаря!
Даже вече трябва да е на път пушката,платил съм абсолютно всичко.
 

methaa

Редовен Потребител
То ревюто ще е много скучно, 250 точки с 25 Х-а, а хронографа ще е замръзнал все едно е на снимка :cheers:
 

Dominus

Редовен Потребител
Това ще е интересно макар и да съм малко скептик.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Все пак пушката не уцелва сама не го забравяйте това ! Ще очаквам с нетърпение ревю и резултатите от първите стрелби :cheers:
 

оги-пз

Редовен Потребител
Не е ново.
От година и нещо се чудя как никой не се реши да внася марката Атаман в милата ни Родина....
В момента се внася една пушка в България, казвам ви такива приключения, че ми се повръща вече.
Докато Солдатов не си направи фирмата в ЕС няма смисъл от толкова мъки.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Тоз Атаман в 30" на каква ли цена може да дойде..:rambo:
 
Нагоре