Ямболската група

A

Anonymous

Гост
Ко става тука бре :eek: и за мръвки ли няма желаещи ???
Ади за :rambo: еди ела ... ама за :meat: не предполагах ;)
Или всички ще са на рокерския събор ... или не зная ко да мисля ;)
Няма ли други за неделя?
 

st_beer

Редовен Потребител
Имаме ли още група? :eek: :eek: :eek: Много взех се чудя как никой не е потвърдил нищо за утре. Аз ще съм напалил жарта и на нея ще се цвъркат мръвките па който дойде дойде.
Това ще е почерпката за Спартак. После кой ял ял кой спал спал :p :p :p :p
 
A

Anonymous

Гост
мирка запази ми несам спал ни еб..л... :cheers: бачкам приятелю :cheers: кога може може кога не не ... :cheers: нее от неуважение ..от зор е тук момента ;) ;) ;) :cheers:
 

v_ruskov

Потребител
Спокойно Миро, ще направим мероприятието. Най-малко трима ще сме на стрелбището за :rambo:
 

st_beer

Редовен Потребител
Изобщо не съм притеснен даже. Аз съм накупил нещата и съм се подготвил . Дори и да вали съм там. Ще напаля скарата под панела на който стреляме и ще печем нещата.
Който успее да дойде е добре дошъл. За стреляне не знам дали ще стреляме ама скара задължително ще си направим и хапнем.
Течето каза че за днес ще е свободен така че може и да сме повече от 3-ма.
Всички да се чувстват поканени да почерпя за новата придобивка. :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
Аз също съм пълна бойна готовност. Снощи съм спал с дрехите от мерак ако някой звънне да излитам ;) ;) ;) ;). След 15 мин слизам натоварвам всичко в колата и 12.30 ще съм на стрелбището. Ще се видим там.
 

ininia

Потребител
ФТКС
Мирко,едно на здраве и от мен за новата пушка! :cheers: :cheers:
Много успешни стрелби и приятни преживявания! :rambo: :rambo:
Пожелавам хубав ден на цялата група! :cheers:
 

bai techo

Потребител
стреляхме ...... :rambo:
хапнахме.....
пиинахме....
пак стреляхме ......
най важното ............... :exclaim:
успокоихме се ............... ;) ;) ;)
....че гладиатора стреля добре ... :D ;)
абе един хубав ветровит ден .... :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
Благодаря бай Иване ( ininia ).
Деня протече по план график. Ако беше само малко по-тихо че тоя вятър внесе смут в групата.
Прекрасна си е пушката аз съм доволен от резултатите които показва. Трябва обаче още да се сработим двамата с пушлето.
Трябва само много :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: и много :pumping: :pumping: :pumping:
 
A

Anonymous

Гост
Добре си постреляхме днес :)
Дори вятъра не попречи да си прекараме добре.
 

bai techo

Потребител
айде де не заредихте ли въздух вече
Мирко тва след гладиатора .....
10 J ....... 10 жаби на минута ли е кво...
моя има ли го .............. :D ;)
:cheers: :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Казвайте за почивните дни на кой кога му е удобно ...
Че то с тия :meat: :sheep: :meat: ... как ще вредим :rambo: :lol:
:cheers: :cheers: :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
Аз събота и неделя ще съм на бачкане. Има ли обаче пролука нали знаете че не пропускам само се обадете да знам къде и кога ще се сберете.

Искам да предупредя всички от групата които ходим на стрелбището след стрелбите се преглеждайте щателно понеже днес по мен намерих да пълзи кърлеж.
 

v_ruskov

Потребител
Ей, постопли се малко и гадовете плъзнаха. Ще трябва преди стрелби да се пръскаме с репелент. Май се очертава "групаж" за покупка от аптеките ;)
Хората с по-точни пушки и натренирано око .... кво чакате - ей ви на малки, дреби и трудни мишенки :) Зарежете жебите и "телевизорите"
Иначе Миро, благодаря за предупреждението.
 

ilian

Потребител
st_beer написа:
Аз събота и неделя ще съм на бачкане. Има ли обаче пролука нали знаете че не пропускам само се обадете да знам къде и кога ще се сберете.

Искам да предупредя всички от групата които ходим на стрелбището след стрелбите се преглеждайте щателно понеже днес по мен намерих да пълзи кърлеж.
При нас кърлежите са най-малкия проблем ;),миналата неделя със Станчев като отидохме да стреляме на 10м от нас претрепах една дърта усойница :eek: :exclaim:
 

Attachments

  • усойница.jpeg
    усойница.jpeg
    15.8 KB · Прегледи: 73

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
А "репелента" на Илиан беше едно четвъртито дръвце.
един път в хълбоците и три-четири хедшота и ... после ми я показа да я разгледам от близо ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
Честито на двамата ни именници в групата. Да са живи и здрави и да си носят името с достойнство.
:cheers: :cheers: :cheers:
 
Нагоре