Ямболската група

mihailstoianov

Потребител
Ако някой иска минете ме навестете на работа има каде да се стреля :rambo:(за събота по обяд или преди обяд говоря)
 

st_beer

Редовен Потребител
Аз съм за неделята. За съботата ми се иска да ида си видя животинките как са изкарали зимата.
 

bagera73

Потребител
Така или иначе,щурчо си живее в колата ;)
Вземи онова с големите пирони,дето ги кове по двойки ;) ;) ;)
 

petkof

Редовен Потребител
bagera73 написа:
Така или иначе,щурчо си живее в колата ;)
Вземи онова с големите пирони,дето ги кове по двойки ;) ;) ;)
Тез пирони вятъра не ги накланя, пък зачукаш ли един втори не ти трябва! :D ;)
Абе усещате накъде духа вятъра!Поздравления! :cheers:
 

Di_mitar

Потребител
Ако е за неделя, мисля да Ви, разнообразя триото с нещо по-дълго :p Дет се вика дано времето е с нас да :shootup: пък и да :meat: :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
За утре уговорката си остава и мисля към 12.00 да съм към стрелбището.
Преди малко се обадих на bagera73 и ще отскочим до манастира на една вечерна служба да видим как се събират и молят монахините. Ако има и други желаещи да идват.
 

st_beer

Редовен Потребител
Нашия най-млад член на групата.


И още нещо от изминалия прекрасен ден,който за голямо съжаление мина и всичко свърши като един миг :cheers: :cheers:

http://youtu.be/RnMWGgQk8Jw
 

st_beer

Редовен Потребител
bagera73 написа:
Супер е станало Миро :yahoo: Готино сте си изкарали ;) ;) ;)
Не са прай ,че те е нямало ;) ;). Като гледах клипа забелязах,че като сме се върнали да стреляме на обратно стреляш с обратен гард ,че и събори и мишената даже. Убий ма така не мога да сменя гарда посмъртно.
 

st_beer

Редовен Потребител
Честит рожден ден,Вальо (bagera73) !
Бъди бодър, здрав, щастлив и късметлия през цялата година!
Не забравяй, че животът е миг от вечността, за това не пропускай всички щастливи моменти.
1465576.gif
 

Di_mitar

Потребител
Бря, аз без малко и да изтърва да ти честитя :rose: Бъди жив, здрав и с по-малко насрещен вятър :cheers:
 
Нагоре