Ямболската група

Di_mitar

Потребител
Абе Миро, как можа да ги заведеш хората в майлата ;), то там не остана дърво неотрязано и стълб неоглозган ти си ги завел красоти да гледат :confused:
 

st_beer

Редовен Потребител
Di_mitar написа:
Абе Миро, как можа да ги заведеш хората в майлата ;), то там не остана дърво неотрязано и стълб неоглозган ти си ги завел красоти да гледат :confused:
Това е снимано при обиколката на манастира. Понеже човека няма пушка само снимки правил. ;) ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
Жореее, баш това ли намери да ни пуснеш :wall: :wall: :wall: ? Това мога да те заведа всекидневно да го гледаш и в Ямболската циганска махала да го гледаме. Как можа от такова хубаво място където си точно това да ни пуснеш да видим. Пусни някоя хубава снимка да видим да оплакнем окото поне.
 

st_beer

Редовен Потребител
dinkata написа:
Искаш да кажеш, че циганската ви махала е като Дубай ли бе ?! :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
Не Динка не искам да кажа ,че в махлата е като в Дубай и не съм го написал. Специално това което е пуснал Жорката може да се види в махалата целогодишно и много често. Някой ден трябва ти заснема един клип на смрачаване и може да си помислиш и това няма да е в Дубай ама ще изглежда същото ;) ;) ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
Някакви планови и желаещи за утре да пуснем някоя чашка. Гледам според прогнозата времето ни отпуска една дупка от 11.00-14.00 без валежи .
http://sinoptik.bg/yambol-bulgaria-100725578/5-days/2
Ако има желаещи да се съберем само за стрелба без ангажименти с хапване да драснат.
 

st_beer

Редовен Потребител
Момчета времето като го гледам не е на наша страна. Освен,че вали и вятъра е доста на ниво. Мисля най-разумно ще да е да си останем в къщи от колкото да ни мокри,да се окаляме и вятъра да ни издухва чашките и да нямаме попадения. Няма да става и за обиколка на манастира заради калта. Предлагам да си останем пред телевизорите,в креватите или пред комповете.Ако все пак решите да излезем съм насреща.
 

bagera73

Потребител
Ще видим към 11,30-12,00 как ще е времето,и ще отреагираме според ситуацията :)
 

st_beer

Редовен Потребител
Честит Национален празник на Ямболската група!
Днес двамата с Вальо (bagera73) си направихме една прекрасна разходка с голямо обикаляне.
Беше един прекрасен ден и най-важното двамата с него видяхме два щъркела вързахме мартениците на дърветата.
Ние вече сме на вълна посрещане на пролетта и за нас зимата си е отишла :cheers: :cheers:
 

bagera73

Потребител
Дааа,разходката беше чудесна,още ме болят краката ;) Имаше доста стрелба и няколко добри попадения ;) Иначе съм празнично настроен и пролетно зареден ;)
 

amudjiev

Потребител
Случайните излети след работа понякога са неповторими ...
С колегата bagera73 посетихме "манастира".... Голямо коване падна с 5.5 и накрая стана много интересно с 7.62.... ;) ;) ;)
 
Нагоре