Ямболската група

bagera73

Потребител
Гледам организацията е на ниво,всичко е приготвено за BQ-то :yahoo:
Сутринта се връщам от работа и 9,30-9,40 съм на линия до Иваго.
Дано времето е с нас :worship: :worship: :worship:
Който е свободен и има желание, да идва да спретнем една софра и още нещо..... :rambo: :rambo: :rambo:
 

st_beer

Редовен Потребител
Както се очертава утре ще станем хор скакаУците :yahoo: :yahoo:. То направо ще се получи малка регионална среща. Ще имаме представители от Ямбол,Русе,Пловдив и Бургас. Манастира трябва си прибира и скрива монахините,че ще има издивателства иначе ;) ;)
Това е маршрута на групата с представители от Бургас:

https://maps.google.bg/maps?saddr=%D0%B ... sz=14&z=14

Ако има затруднения ми имате телефона.
 

bagera73

Потребител
Ехааа,групата става сериозна :yahoo:
Заповядайте,ще се радвам да се запознаем и :cheers: :cheers: :cheers: и естествено да не забравяме за какво сме се събрали :rambo: :rambo: :rambo:
 

st_beer

Редовен Потребител
Преди малко извадих първия домашно приготвен хляб и пуснах фурната да прави друг. Направих и соса за който пуснах днес рецептата. Дано утре времето бъде с нас и да си прекараме хубаво и запечатаме хубави кадри за спомен :cheers: :cheers:
 

Dominus

Редовен Потребител
Много хубаво си изкарах сред приятели. Времето и то не ни развали пофтата. Срещнах и нови за мен лица.
Надявам се следващата седмица да повторим.
 

st_beer

Редовен Потребител
Днес просто си изкарах един страхотен ден сред приятели с много стрелби и обилно хапване. Да е честита новата придобивка на bagera73.Нека му носи само хубави изживявания и много точни изстрели.Време е да си оправи и многоточието в подписа си и да му свалим индианското име "тръпнещия в очакване" :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
Ето и снимките от моя апарат:








 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Това ми прилича на "Щурец" събор, само един хасан там разваля гледката ;) :cheers: Все така весело да си изкарвате пък като се оправи времето ви чакаме към Стара Загора :cheers:
 

bagera73

Потребител
Даааа,деня беше страхотен :yahoo:
Благодаря ви приятели,че уважихте нашата скромна сбирка :)
Надявам се скоро пак да се видим,и да пием по едно (няколко пъти) :cheers: :cheers: :cheers:
Пускам и аз малко снимки,някой може да са сходни с Мировите,но са от от друга гледна точка(моята) ;)
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    416.6 KB · Прегледи: 56
  • 2.jpg
    2.jpg
    431.2 KB · Прегледи: 54
  • 3.jpg
    3.jpg
    428.6 KB · Прегледи: 58
  • 4.jpg
    4.jpg
    359.7 KB · Прегледи: 68
  • 5.jpg
    5.jpg
    349.3 KB · Прегледи: 61
  • 6.jpg
    6.jpg
    428.5 KB · Прегледи: 70

Di_mitar

Потребител
Надявам се гостите да са останали доволни от посрещането на нашата група. Ще се радваме и за напред да посрещаме гости :cheers:
Извинявам се за по-ранното ми тръгване но така се наложи, надявам се при следващата среща да се реванширам :-[
Любо, то верно че при нас заприлича на " събор на щурци " Ама като гледам част от снимките ми прилича на отбор по тенис :yahoo:
Другата част от групата май ще си търсим нов дом :lol: че с тия саръци разваляме кадрите :p :p :p
 

Tayson

Потребител
Страхотно си изкарахме днес... :yahoo: :yahoo: :yahoo: :cheers: :sniper2:
Бяхме посрещнати по възможно най-гостоприемния начин... :cheers:
Благодарим ви искрено момчета и се надявам след като се стопли времето и вие да ни дойдете на гости в Бургас.
Беше една хубава среща на тенисистите... ;)
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Ами той Миро изрази всеобщото ни усещане от днешната "сбирка", само мога да се присъединя с благодарности за гостоприемството.
На Вальо само пожелание да не му омръзва бързо хобито, а ако вземе да му омръзва стрелбата по захарчета, да мине на грахчета ;)
:cheers:
 

Dominus

Редовен Потребител
Да кача и аз две снимки

:D :D :D
 

Attachments

  • uploadfromtaptalk1393180192449.jpg
    uploadfromtaptalk1393180192449.jpg
    70.2 KB · Прегледи: 78
  • uploadfromtaptalk1393180206480.jpg
    uploadfromtaptalk1393180206480.jpg
    83 KB · Прегледи: 72

Dominus

Редовен Потребител
Има ги навсякъде. :D
Те да напуснат, ама къде да отида?
Ако има такова място, аз заминавам първи
 

Dominus

Редовен Потребител
Абе няма. Преди време един случайно спрян мангал ми се хвалеше какъв шеф имал в Данмарката. :D
Няма неопорочено място на тази планета.
 

Dominus

Редовен Потребител
Е ти иска да ме натикаш в кошера. :D
За сега единственото място което ми минава през ума е Аляска или някой от полюсите, но гаранция няма :D
 
Нагоре