Ямболската група

mihailstoianov

Потребител
Колеги намирамисе въздух за 5-6 барабана :rambo: и мисля да мръдна към 18.10 -19.00 към стрелбището .
И се чудя дали няма желаещи :pardon:
 

amudjiev

Потребител
Ето и малко снимки от днешната "стрелба"..... ;) ;) ;)
Предлагам утре по-сериозно с пушките.....чакаме и видео... ;) :D

 

st_beer

Редовен Потребител
Ще ти пуснем и на по светло. За сега само една снимка утре повече :p :p :p

Този клип е специално направен за най-големия първомайски бракониер dinkata ;) ;) ;) ;)

с пушка и въдица в ръка
 

Attachments

  • P7222673.JPG
    P7222673.JPG
    263.8 KB · Прегледи: 79

dinkata

Редовен Потребител
Казах ти 100 пъти.. ти на мене да казваш бракониер е все едно аз да ти викам, че си дебел ! ;) ;)
Всички знаят кой е най - големия бракониер и убиец... а сега видяха и колко ти е рибата :lol: :lol: :lol:
Как няма всичките да ти са с размер "ужас, Динка" като те големите умират от смях под вода, като ти гледат утежненията само ;) ;) И недей ми са хвали как ги мъкнеш една след друга, че като гледам тука са само усти и ти хвърляш в една от тях ;) ;) :lol: :lol: :lol:
 

Grifcom

Потребител
Здравейте колеги :cheers: Имам едно бързо питане ако има някой на линия ??? От магистралата къде най близо / Сливен - Ямбол / мога да заредя метан ??? С малко упутване :confused: и много благодаря :cheers:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Слизаш от магистралата и хващаш за Ямбол.
Метанстанцията е само една.
Минава се през центъра и е буквално на другия край на града в кв. Каргона, но с питане ще се оправиш.
 

st_beer

Редовен Потребител
Току що преди броени минути част от групата се прибрахме от НХФТ или по просто казано Пест Контрол. За съжаление правилата не позволяват да се показват резултатите ;) ;) ;)

 

amudjiev

Потребител
Мммммммм.....интересна дисциплина :D
И аз имам нещо за разчистване в базата....няколко пъти ми задейства СОТ-а посред нощ ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
Честита първа рожба, Мишо!
Да Ви е жив и здрав сина,
да расте умен и щастлив,
да е гордостта на мама и тате!
:cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 

Attachments

  • 1243282525_1_13.jpg
    1243282525_1_13.jpg
    22.5 KB · Прегледи: 38

st_beer

Редовен Потребител
Къде се изгубихте бе групаааааааааа? Дайте да се съберем някоя вечер да пуснем по някоя чашка. Много ми се застоя въздуха в цилиндъра ще взе ме се развали ;) ;) ;)
 

mihailstoianov

Потребител
колеги айде за неделя да организираме нещо от сорта NXFT има много добър полигон за стрелба във веселиново
 
Нагоре