Ямболската група

st_beer

Редовен Потребител
Честита нова придобивка на Виктор (Hyp3r) . От днес е собственик на ФХ Гладиатор 10 дж . До преди малко му го развързвахме да се бие по добре. Без кит за усилване му докарахме скорост 258-260 м/с с ЖСБ 1,17 гр ама не го харесва така иска още джанки и ще му слагаме кит.

boceto84 написа:
Това от "бяло комби" ли е снимано :D :D
Бялото комби не е участвало в тоя сериал ;) ;) ;)
 

dinkata

Редовен Потребител
Абе да не ги храните с валериан тея яребици, че са толкова спокойни ? Тук по нашия край от 20м и са вдигат ;) :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
dinkata написа:
Абе да не ги храните с валериан тея яребици, че са толкова спокойни ? Тук по нашия край от 20м и са вдигат ;) :cheers:
Динка, тук са спокойни понеже само ги снимаме с апарати и камери и се чувстват медийни звезди ;) ;) . Те не само яребиците ни са така и юрдеците така позират ;) ;) ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
Предлагам утре да се съберем да си постреляме и да полеем новата пушка на Виктор с него или без него ;) ;). Има нова пушка в групата значи има повод за празнуване. Вече съм направил месото за шишчета в марината. Утре ставам пускам един домашен хляб и нареждам шишчетата. Товаря масичката,BBQ-то в колата и за какъвто час се уговорим съм на мястото. Ще си постреляме и похапнем. После кой от където е по местата :cheers: :cheers:
 

Di_mitar

Потребител
Айде и аз съм на линия за неделя. И аз ще пусна един хляб по "Сливенската рецепта" , пък после пак мъки, мъки за :rambo: ама и тоз път ще го преживеем :cheers:
Само кажете място и час
 

st_beer

Редовен Потребител
Аз предлагам часа да е 12,30-13.00 . За мястото къде да се съберем утре като станем времето ще ни подскаже. Ако е хубаво можем да сме си където се събираме от край време. Ако е лошо времето имаме две възможности (новото стрелбище или при Жорката ни кани при него)
Където и да сме аз съм на линия. Ако има други предложения за часа също нямам претенции. :cheers: :cheers: :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
Като изключим силния вятър навън мисля времето е подходящо за събиране на открито. Можем да се съберем на ловното стрелбище да си направим скарата и да пуснем някоя чашка :rambo: да се отсрамим. Приготвил съм се вече напълно само чакам хлебеца да се опече. До края остават още малко и почвам да товаря багажа на колата и тръгвам. Ако има други предложения за мястото няма проблем удобно ми е навсякъде.



По късно и други снимки след мероприятието :cheers: :cheers: :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
Деня мина прекрасно и времето беше с нас до самия край на събирането. Имаше хапване на глава и малко стрелба за отпускане. Кой дошъл видял и хапвал. Който е пропуснал да се радва на снимков материал :cheers: :cheers:

Пристигане на мястото на събитието и стоварване на багажите,разпъване на скарите и сладки раздумки:



Сладки приказки край скарата докато стане обяда и хубавата част край масата :cheers: :cheers: :cheers:



Малко стрелба за отсрамване да не забравяме за какво сме отишли все пак ;) ;) ;)



Очаквам и снимките от останалите апарати :cheers: :cheers: :cheers:
 

pavkata_1234

Потребител
Викторе,гледам Гладиатор си праснал....Да сложим Бама и Гладиатора един до друг и да ги мерим.... ;)
 

Hyp3r

Потребител
pavkata_1234 написа:
Викторе,гледам Гладиатор си праснал....Да сложим Бама и Гладиатора един до друг и да ги мерим.... ;)

Сега кажи харесва ли ти как стреля китайския дейстейт....мисля ,че на 180 бара са му едни от най-хубавите изтрели :cheers:
А за мерене си добре дошъл :p .
 

st_beer

Редовен Потребител
@Hyp3r
Сега си курназ вече. Сложихме му КИТА и стана убийствена вече.
@pavkata_1234
Това което си пуснал като мишени на 30 м за гладиатора не е проблем да го прави на 50 м. Няма много място за сравнение на двете пушки.
Цената им само като види човек и става ясно кое е по добро. ;) ;)
 
Нагоре