ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

azzaro

Потребител
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И ОТ МЕН !!! :cheers: Да сте живи и здрави всички празнуващи днес!
 

kvn

Потребител
Свети Георги да ни пази, защото Змеят най-често е това, което дават сутрин, по огледалото в банята! Лесно е да убиеш Змея, трудно е да се научиш да живееш с него, а още по-трудно – да орете заедно нива! Бъдете живи, здрави и смели! И нека вечната гонитба на Доброто и Злото да произвежда ток – за вас и за околните!
Честит празник.
 

ангел иванов

Потребител
Честит рожден ден на МИТАКА-Митко от пловдивската група! :cheers:
Мите,да си жив и здрав дълги години ивсички край теб!
Много любов и щастие! И да почерпиш! :cheers: :cheers:
 

Andy Iron

Потребител
Тъй като в заглавието има и "Нова придобивка" тук е мястото да се похваля с една такава. От днес съм щастлив собственик на това произведение на изкуството, произведено в Швейцария:
http://www.morini.ch/product_det.php?id=3
MORINI e специализирана фирма само в производство на спортни ПЦП пистолети в кал.4,5. Невероятно прецизен пистолет.
С един резервоар прави 220 редукторни изстрела със скорост 155 м/с с H&N Finale Match. В комплект е с два резервоара.
Тук е мястото да отбележа, че ръкохватките на истинските спортните пистолети се делят на седем размера (почти като сутиените). На схемата е отбелязано как лесно може да определите кой размер ръкохватка сте.
http://www.morini.ch/download/12.pdf
Ръкохватката на пистолета, който купих, точно съвпадна с моя номер.
 
A

Anonymous

Гост
Честито . Много радостни моменти и точни изстрели с това бижу . :sunny: :rainbow: :)
 

st_beer

Редовен Потребител
Да ти е честит. На следващото състезание ти пожелавам :winner:
Да си го ползваш със здраве :cheers: :cheers: :cheers:
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Честито Анди. Чудесен избор. Вече и бай Ачо ще има сериозен конкурент и стимул за състезание.
Пък ще има пак кебапчета на корем при следващата сбирка ;) :cheers: .
 
A

Anonymous

Гост
Честит празник на всички които го чустват като такъв :cheers:
 

traun

Потребител
е от днес съм горд собственник на Асан АТ44 оборудван с лийпърс 3-9х40 и помпа за зареждане :cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
traun написа:
е от днес съм горд собственник на Асан АТ44 оборудван с лийпърс 3-9х40 и помпа за зареждане :cheers:
Честоти колега много да и се радваш :cheers: и честита ти кирилица ;)
 

traun

Потребител
абре сто пъти обясних че обикновенно пиша от телефона ,а той НЯМА кирилица.ша зема да го напиша и в профила да не ме ебавате!!!кво да напрая кат съм си зел такъв GSM.иначе е суперски за сърфиране кат си навсякъде.между другото може да се включвам от време на време в посещенията Ви на бонсови поляни.че имам един два въпроса за новата придобивка.а там съм изкарал и казарма..........еееее спомени.
п.п.СЕГА ПИША ОТ КОМПА В КЪЩИ.което си е постижение впредвид на това че от щерката не мога да се вредя до него.за туй съм на кирилица!!!!!!!!!! :cheers:
ЧЕСТОТИ!!!!!!! ;) :D :crazy:
 
Нагоре