ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

lynx

Редовен Потребител
ORGAFORUM-IULIK-2016.gif

Честита нова 2016-та на всички, с най-добри пожелания!
На Макси и Оги Честит рожден ден, да са живи, здрави и щастливи!!!
Днес празнуват и всички дето им казват Васко, задължително да почерпят!!!
:cheers::cheers::cheers:
 

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
За много години,колеги.Пожелавам ви много здраве,щастие и повече радост през новата година.
Честито и на рождениците :)
:cheers:
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Честит рожден ден Румба :cheers:
Да си жив и здрав!
Много здраве и късмет... ;)
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Благодаря за хубавите думи приятели.
Желая ви много здраве на всички, всичко друго се купува.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Здравейте колеги,дойде времеи аз да се похваля. след дълго опакване и разправии по институциите една прекрасна пушка е в ръцете ми благодарение на няколко приятели от форума. на 21.11.15 г . Васко(vas230:cool:спечели пушката на търг и от там започна ходене по мъките и вадене на документи от българските институции. за моя радост и съдействието на колегите успяхме да се преборим и това бижу е вече в къщи. пушката е Аншутц 2020 оригинални 16 джаула обявена от продавача като почти нова с ФТ оптика сималукс. днес като отворихме кутията и останахме очаровниIMAG0036.jpg . пушката е чисто нова и дойде в заводската си опаковка. със всички екстри към нея. регулируем задтилък. зарядна станция и повдигачи за оптиката, брандирани с логото на марката. оставям снинките да фоворят за останалото. Благодаря много за огромната помощ от vas2308 i hristoss. IMAG0044.jpg IMAG0038.jpg IMAG0036.jpg IMAG0037.jpg IMAG0040.jpg IMAG0046.jpg
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Честито Ице много радост и хубави моменти ти желая с пушлето, изглежда чудесно като постреляш малко с нея да споделиш и впечатления и покажеш малко мишенки. Отделно може и да драснеш някой ред за оптиката как е мисля че няма друга такава оптика сред колегите :cheers:
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
разбира се оше утре ше пострелям с нея и ще споделя първи впечатления и групи ако времето го позволи
 

apapazov

Редовен Потребител
Честито и от мен. Пушката наистина изглежда чудесно и е като нова.
Оптиката с какво увеличение е и с каква скала
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
8до32 е оптиката милдот скала. поръчка от немската федерация на сималукс за ФТ оптика. според немеца работи перфекто до 40м но ще видим ;)
 
Нагоре