ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

azzaro

Потребител
Честита нова година! Да сте живи и здрави всички приятели и колеги , а на именниците Честит Имен Ден!
 

anibis

Редовен Потребител
Пожелавам за много години на всички колеги,и 2015г да им донесе всичко което си намислили.
За много години!:cheers:
 

Lamercho

Потребител
Честита нова 2015! Много здраве и щастие на всички! Хиляди чашки през дулата в пефектни попадения!
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Честита нова година! Живи и здрави да всички през новата година и повече време за хобито.
Да не забравим именниците Честит Имен Ден!
И рожденниците
оги-пз и MAD MAX Честит рожден ден да сте живи и здрави и всичко най хубаво.
 

lynx

Редовен Потребител
И от мен честито на Оги и Макси! :bravo:
Да сте живи, здрави и много щастливи!
:cheers::cheers::cheers:
45.jpg
 
Последна промяна:

mobilen

Редовен Потребител
Честита 2015 на всички!Пожелавам Ви здраве ,щастие и късмет във всички начинания!
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Честита нова година и от мен.Бъдете здрави и нека новата година да ви донесе още повече успехи и щастие.:cheers:
Наздраве и на рождениците :cheers: живи и здрави и да се виждаме по често по нац.срещи.;)
 

rashko

Редовен Потребител
Честита нова 2015, честито и на рождениците Макси и Оги, пожелавам на всички много здраве, щастие и късмет.

До нови срещи !!!!
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Честита Нова Година.
Честит рожден ден на Макси и Оги.
Бъдете много,много здрави и нека Късмет и Успех съпътстват всяко Ваше начинание.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
За много години! Нека новата 2015 е хубава и успешна за всички!
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Честита Новата 2015 на всички! Много здраве и удоволствия Ви желая през нея! Благодаря специално и на тези, които се сетиха за рожденния ми ден!:cheers:
 

оги-пз

Редовен Потребител
Честита 2015г на всички пожелавам ного здраве и поне по една сбъдната мечта.„
Благодаря на всички които се сетихте за мен.
Макси ЧРД на патерици.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
За много години колеги.
Желая ви на първо място здраве пушки се купуват :).
 

jookker

Потребител
И нека не забравяме,да напомним на Именниците на този Свят ден 6 януари,да почерпят за здраве.Бъдете живи и здрави и много късмет,както и високи успехи във всичко!
 

petkof

Редовен Потребител
Честит Йорданов ден!
Честито на всички празнуващи!Кръста да замръзва,виното да не замръзва!На здраве!:cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Честит Ивановден на всички Именници! Да се слави името Ви и да Ви пази и помага! :cheers:
П.П. То много празници, много нещо! :)
 
Нагоре