ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

PUNISHERvw

Редовен Потребител
Като ги има в чужбина защо не се внасят и в нас ?
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС

DeadShot

Редовен Потребител
Има ли вече резултати?
Има,но с леките 2.13 грама. На 56 метра групата беше 20ст. На 100м вече отваряха доста. За съжаление не снимах.Скоростта според мен беше висока 305м/с. Ще тествам и тежките 2.6 грама според мен ще летят супер.Заслужава си да се тестват.
А за експанзия… брутални са чак стават на парчета.
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Здравейте! Взех си няколко вида слъгове за тест на новата ми пушка. И тъй като досега съм стрелял само с чашки, защото цевта на Кометата не стреляше с друго, нямам много опит с тях. Може ли някой, който е пробвал вече да ми каже какви скорости са подходящи за слъговете от снимката. Също така не знам дали не е индивидуално за всяка цев и всяка пушка скороста, с която ще се стрелят проектилите, но все пак ще помоля за някаква насока, за да не откривам топлата вода. Поздрави!

43E34F45-2CEF-4074-945F-2684153F7CC6.jpeg
BC85BE65-3B88-4EAA-8713-926E23C093EB.jpeg
 

DeadShot

Редовен Потребител
Дайте предложения за слъгове в 6.35 “round nose “ или на БГ обли,но на нормална цена. Всичко е залято с hollow point от които съм страшно доволен,но все пак ми се експериментира. Не се търси олимпийска точност.
Altaros няма да ги коментирам заради високата цена.
 
Последна промяна:

Laferrari63

Редовен Потребител
Дайте предложения за слъгове в 6.35 “round nose “ или на БГ обли,но на нормална цена. Всичко е залято с hollow point от които съм страшно доволен,но все пак ми се експериментира. Не се търси олимпийска точност.
Altaros няма да ги коментирам заради високата цена.
Spoton hercules? 2.8 г
 

emci74

Редовен Потребител
Миналата седмица поръчах.217 и .218 слъгове на HN. Аз ли изтеглих къса клечка или вече не са това което бяха?20230517_114209.jpg
В .218 е пълно с парчета олово, но поне слъговете биват, а .217, освен парчетата , половината слъгове са с цилиндрична форма.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Миналата седмица поръчах.217 и .218 слъгове на HN. Аз ли изтеглих къса клечка или вече не са това което бяха?View attachment 108114
В .218 е пълно с парчета олово, но поне слъговете биват, а .217, освен парчетата , половината слъгове са с цилиндрична форма.
Не е лошо да кажеш от къде ги поръча
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Да не би H&N да са само кутиите,пък пълнежа да еееее .... Кажи наистина от къде си ги взел.
 

Nikolai12345

Потребител
Колега от край време купувам такива 217-218,21грот пушка еу.Нямал съм чак такива дефектни,в 217 са перфекти, в 218(към 30%) се забелязва една леека чертичка по дължина(наклонена е).
Миналата седмица поръчах.217 и .218 слъгове на HN. Аз ли изтеглих къса клечка или вече не са това което бяха?View attachment 108114
В .218 е пълно с парчета олово, но поне слъговете биват, а .217, освен парчетата , половината слъгове са с цилиндрична форма.
Колега от край време купувам такива 217-218,21гр.от пушка еу.Нямал съм чак такива дефектни,в 217 са перфекти, в 218(към 30%) се забелязва една леека чертичка по дължина(наклонена е).
 

emci74

Редовен Потребител
От Пушка.еу ги поръчах, но те едва ли имат вина( освен съзнателно да са поръчали 3то качество или брак слъгове). Кутиите си бяха залепени както си му е реда със синьото тиксо.
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Нямам си идея дали и при слъговете го има това,да се произвеждат за "белите" държави и за "трети" страни. Слъговете които съм купувал от Олга и Балистас се различават визуално и на мишена от тези които съм купувал от България.
 

Sen

Редовен Потребител
Миналата седмица поръчах.217 и .218 слъгове на HN. Аз ли изтеглих къса клечка или вече не са това което бяха?View attachment 108114
В .218 е пълно с парчета олово, но поне слъговете биват, а .217, освен парчетата , половината слъгове са с цилиндрична форма.
Къса клечка, друже. Обикновено намирам по един-единствен такъв в кутия, нещо като последен останал когато матрицата е набивала оловната тел; срам за марката.
Вземи им пусни едни съобщение на HN, Инстаграм, ФБ, каквото имаш.
 
Нагоре