Хасковска група.

anibis

Редовен Потребител
Много добре изкарана събота,много стрелби с различни оръжия,4.5-5.5-7.62 и 5.6мм.
Запознах се с наистина страхотни колеги,обединяващо ни хобито.
Искам да благодаря за прекрасното посрещане,всичко беше 6+
:cheers::cheers::cheers:БЛАГОДАРЯ ВИ КОЛЕГИ! :bravo::bravo::bravo:
пс. И който беше фотографа:cheers: да не се крие,да пусни някоя друга снимка да се видим.
Ще се видим в Пазарджик,наздраве!:cheers:
 

Without_a_trace

Потребител
Много добре изкарана събота,много стрелби с различни оръжия,4.5-5.5-7.62 и 5.6мм.
Запознах се с наистина страхотни колеги,обединяващо ни хобито.
Искам да благодаря за прекрасното посрещане,всичко беше 6+
:cheers::cheers::cheers:БЛАГОДАРЯ ВИ КОЛЕГИ! :bravo::bravo::bravo:
пс. И който беше фотографа:cheers: да не се крие,да пусни някоя друга снимка да се видим.
Ще се видим в Пазарджик,наздраве!:cheers:

:cheers:
Снимките вярно закъсняха доста, но пък за сметка на това се получиха много добре :)




IMG_0621.JPG
:D FX- Усмивка
IMG_0624.JPG IMG_0630.JPG
Гледам и са чудя, пистолет да е, не е пушка да е, не е. Какво е туй нещо ?
IMG_0632.JPG IMG_0637.JPG

Бижутерска работа!

IMG_0639.JPG
IMG_0640.JPG
IMG_0644.JPG IMG_0656.JPG IMG_0660.JPG IMG_0662.JPG
И аз бях там, и аз стрелях! Сега с Киро сме се разбрали да играем ''камък, ножица, хартия'' и който загуби да си продаде единия бъбрек и да купим такава пушка в групата :lol:. Уникално бижу!
IMG_0664.JPG IMG_0666.JPG

И кулинарната част, да не се забравя .....
IMG_0648.JPG IMG_0652.JPG
 

methaa

Редовен Потребител
Много добре изкарана събота,много стрелби с различни оръжия,4.5-5.5-7.62 и 5.6мм.
Запознах се с наистина страхотни колеги,обединяващо ни хобито.
Искам да благодаря за прекрасното посрещане,всичко беше 6+
:cheers::cheers::cheers:БЛАГОДАРЯ ВИ КОЛЕГИ! :bravo::bravo::bravo:
пс. И който беше фотографа:cheers: да не се крие,да пусни някоя друга снимка да се видим.
Ще се видим в Пазарджик,наздраве!:cheers:
И аз ти благодаря че ни посети, все пак километрите хич не са малко. Надявам се че ти е харесала нашата компания и си прекарал добре.
Извинявай за неразбирателството което се получи в последния момент, но всичко се случи поради независещи от нас обстоятелства :sorry:
 

methaa

Редовен Потребител
Господин началник, последната снимка ще я разпечатам 30-на пъти че като се почувствам гладен само ще я поръся със сосче и...
manger05.gif
 

Zhekov

Потребител
Г-н Председател имате боина задача,в мирно време-да ме подготвите до 28.06,тоест да стрелям както трябва ,няма да излагаме Хасковската група я.:D:rambo::rambo::rambo::cheers:
 

methaa

Редовен Потребител
Г-н Жеков, жадни няма да останем :D
Скобарката е направена за стрелба по хартия до 100 метра :) когато кажеш, почваме!
 

methaa

Редовен Потребител
Винаги!
Днес съм нощна, после съм на работа в събота и неделя.
 

methaa

Редовен Потребител
Можем да се видим в неделя!
Само без да ми обиждате пушката че ще й висне цевта :'(
 

methaa

Редовен Потребител
ГредЪ
Превъртя ми съединителя на колата :confused: Ще я ремонтират в понеделник, до тогава кафенце и студена водичка :mad:
 

methaa

Редовен Потребител
Утре няма как да стреляме. Нямаме превоз. Но следващата седмице ще напрaвим скарата а утре ще пием по биричка :cheers:
 
Нагоре