Хасковска група.

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Кире как така без пушки :confused: някак не ми се вързва това което каза.Не мога да си представя такова нещо-ти без пушка.
Благодаря ти за вчера че ми даде да ползвам масата и реста,просто не знаеш каква хубава работа свърши.:cheers::cheers::cheers:
 

methaa

Редовен Потребител
Кире как така без пушки :confused: някак не ми се вързва това което каза.Не мога да си представя такова нещо-ти без пушка.
Благодаря ти за вчера че ми даде да ползвам масата и реста,просто не знаеш каква хубава работа свърши.:cheers::cheers::cheers:
Точно това което сме си говорили ще стане. Ще пращам моята да подиша морски въздух, може да и се отрази добре :quiet:;)
Милко когато нещо ти потрябва, не се притеснявай! Трябва да си помагаме :cheers:

Иначе тази седмица чакаме да пристигне едно ат, надявам се да е по-скоро че почвам да сънувам мокри сънища как дърпам спусъци и се събуждам изпотен :oops: докато чакаме можем да напишем една тъничка готварска книга и да я пуснем в малък тираж.
 

dinkata

Редовен Потребител
Днес и утре съм аз на работа. Само в сряда май ще мога. Нямаме Дейстейт, ама ще стреляме с каквото има... :)
 

methaa

Редовен Потребител
Здравейте!
Има ли начин да се присъединя към вашата група.
от Кърджали съм и тук нема с кой да се пуца.:rambo:
Здравей колега, само казваш кога, ние ще домъкнем скарата :cheers:

Бирата ще е от мен

Рангеле, хубаво че си ти да отсрамиш групата! Честито от мен, дано съчмите ти винаги да намират десятката :cheers:
И тъй като си единствения човек с пушка, те назначаваме за временно изпълняващ длъжността "председател на групата" :D

Днес и утре съм аз на работа. Само в сряда май ще мога. Нямаме Дейстейт, ама ще стреляме с каквото има... :)
Динко, не се притеснявай. Дейстейти под път и над път, не си казал, не сме измислили :cheers:
 

methaa

Редовен Потребител
Ооо то няма оправия! При нас е традиция да не можем да улучим мишената заради вятъра :D
 

dinkata

Редовен Потребител
За сряда как сте ? Духовито го дават, ама за 25м.... ще става ? :)
 
Нагоре