Хасковска група.

Without_a_trace

Потребител
:D Хубаво, че не беше до мен на ''закриването'' . Между др. аз нямам проблем с килограмите


ПС. Специалния ''ритуал'' го повторих ;)
 

Attachments

  • Изображение1811.jpg
    Изображение1811.jpg
    324 KB · Прегледи: 36
Последна промяна:

Zhekov

Потребител
И с дуди,и без дуди, Г-н Председателя отнесе медала,да му е честита победата,а другия път да говори с организаторите не само за себе се а и за другите членове на групата.:D:winner::cheers:
 

sniper elite

Потребител
Кво викате сега ?
Кой кви медали .................. не стана ясно.
Има ли за честитане ,кой е за честитане не стана ясно.
 

Without_a_trace

Потребител
Аз... Таковата... Без да искам... :winner:
Ще прескочим ПОСЛЕДВАЩИЯ тунинг :D
Цялата група се чудим агнето на фурна ли ще е или на чеверме ?
И не са прави на скромен, още преди да довършиш първата мишена ти казах че си 1ви :winner::cheers: №1
 

sniper elite

Потребител
AAAAAAAAAAA НА ФУРНА ЩЕ Е ,със подобаващо количество ''АСТИКА'' .
Щото идват и други състезания,пък НИЕ имаме и ПИЛИЧКИ за нокти :p.
Няма ли крайно класиране от това състезание бре,много оскъдна информацията.
 

Without_a_trace

Потребител
За следващото състезание, ще си прекарам СОТ на пушката :lol:.
Дано на следващата сбирка да видя Киро вече спокоен и без инструменти, време беше след толкова тренировки да обере плодовете на труда си.
Кире кажи кой е ШАМПИОНА ?:winner::cheers::rambo:

ПС. Крайното класиране по-добре да не излиза .... :oops::rolleyes:, че някой ще яде бой от тренера :sorry:
 

methaa

Редовен Потребител
Моята религия ми забранява да пренасям в жертва малки агънца. Но пържолки можем да пекнем, а ако не искате мЕсо, ще се запася с картофени кюфтенца и а йрян, все пак не е хубаво да се преяжда в тези жеги :)
Пушката е горе-долу добре, остава да стреля така и на 50 метра ^-^
 

methaa

Редовен Потребител
Началника ми подшепна че неговата Астика била най-хубава [emoji14]
 

Without_a_trace

Потребител
Ако върви така, ''началника'', ще ти създаде страх от наказателно преследване породено от изфабрикувани компло материали и ще дължиш бира на цялата група до дълбоки старини. :D:oops:
Не се измъквай с някакви картофени кифтаци, време е да поемеш политическата отговорност! Изнудвач! o_O:winner:.
Кире кажи кой е шампиона бе да ева ...... :cheers::winner: ! №1
 

methaa

Редовен Потребител
Нашта бира е :winner:

Г-н началник, какво е едно пале бира жертвана за каузата и благото на групата. А че твоята бира е по-хубава не е лъжа :D
 

sniper elite

Потребител
Шефкет,измъкват се някои хора по Тарлъци.
Няма страшно то на следващата сБирка аз ще си взема инстоментариума.
Все ще иде до мишената да погледне..........:D.
 

methaa

Редовен Потребител
Г-н тренер, на моята пушка не й трябва маникюр :eek:
Ще взема някоя друга биричка да ви държи заети и да ви гони греховните помисли :sorry:
 

Without_a_trace

Потребител
Шефкет,измъкват се някои хора по Тарлъци.
Няма страшно то на следващата сБирка аз ще си взема инстоментариума.
Все ще иде до мишената да погледне..........:D.

Нали знаем къде живее.... отиваме до кварталния магазин и си избираме каквото и колкото ни е нужно, а после на касата, ще кажем, че Киро ще дойде след малко да плати ... и точка :).
Няма нужда от инструменти ще му премачкаме цевта малко ( на панделка) :D:cheers:. Интересното е, че след това няма да може да ни застреля, а вече ще е прекалено ''биросан'' за да ни догони:D.



Ех да ева не си признаваш, ама аз да кажа :D, щот вече съм измислил фразата... та да не става зян :lol:. Фразата е ... '' Няма Джаро, няма Маро вече в клас над 16J Киро - Бирата диктува правилата :cheers::lol::lol:
 
Нагоре