Хасковска група.

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ами честито и от мен на Шефкет за новата работа не знам дори каква е но карай.Честито и за новата пушка в групата наистина много добра пушка.Като си спомня че до преди година и нещо Кирето си пишеше сам в групата и си търсеше с кой да стреля а сега не стига че се събрахте и хора ами и имате доста класни пушки в групата.ЕВАЛА браво на всички и ви пожелавам още хора да се разболеят по хобито и да се събирате все по често :cheers::cheers::cheers:
 

methaa

Редовен Потребител
Дайте предложение как да кръстим кометата на Димо че той много се забави :p:D
 

methaa

Редовен Потребител
Тя третата е вече към края си :cheers:

Остана да измисля име на моята и ще спя спокойно :wall:
 

methaa

Редовен Потребител
Това е името дадено от стария собственик. Новото е на път. Само да отскоча до магазина :)
 

Without_a_trace

Потребител
Смятах...малко да го пазя в тайна, но Кирето разкри цялата разработка.
Ами честито и от мен на Шефкет за новата работа не знам дори каква е но карай. :cheers::cheers::cheers:

Благодаря ти Милко! Още не съм подписал заповедта за назначаване, но днес официално спечелих конкурс( излезе финалното класиране) за Разследващ полицай.
С Киро съм говорил... по темата доста пъти ..., днес това разправях и на едни приятели- За мен това е много, много повече от цел, мечта или работа. Може да прозвучи малко погрешно и пресилено, но се чувствам толкова щастлив все едно преди малко са ми казали, че съм станал баща.
ПС. Пийнах две водки... да се успокоя.... и още не мога да взема решение какво да правя, ще взема да легна да поспя, пък дано утре съм в час :)
ЗА СТАЛИНА! ЗА МИР! ЗА КОММУНИЗМ!

:cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Браво.Като подпишеш ще почерпиш.:cheers: Важното е ти да си доволен.;)
Абе то и аз ще се преквалифицирам ама да видим кога?!?!?!:D
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Шефкет честито и от мен и много ама наистина много успехи ти желая в работата, защото това означава пълни затвори и осигуряване на спокойствието на народа :)
Тая вечер и аз ще ударя една за твое здраве :cheers:
 

praetorian

Редовен Потребител
Честито и от мен!Пожелавам ти много късмет в това изключително трудно поприще!Давай смело напред!:cheers::cheers::bravo:
 

methaa

Редовен Потребител
Хайде колеги предложете един удобен за вас ден в който да постреляме!
 

Without_a_trace

Потребител
:D:winner::cheers:Кире ... ти все се пъчиш за председател.... Вземи сега като председател на групата да организираш нещата за Събота.
Миро да каже, дали е решил събота да идва на 100% към Хасково, и да се разберем за приблизителен час.... и това е ... всичко др. е лесно :)
 
Последна промяна:

Zhekov

Потребител
Само свиркаите и ги натискаме, мишените де без значение на колко метра са.;):cheers:
 

anibis

Редовен Потребител
Най добре е петък след обяда да тръгна,и да съм 19-20ч в Хасково,кажете дали ще ви е удобно
Защото в събота ако тръгна то ще пристигна на обяд,а той Кирето ще е свободен в събота до 17ч,иска ми се да се видим за повечко стрелба,а не за 2-3 часа.
 

Without_a_trace

Потребител
За стрелбата мен ме устройва :) и от 6 сутринта да е няма грижи. Стига Кирето да не ме кара да пия бира преди кафето. :D
 
Нагоре