ФТ Световен шампионат - Италия, 2-4 Септември 2011

A

Anonymous

Гост
Даа, плаче широката славянска душа, плаче и това си е. :'( Плаче, та се къса заради чукарите и големите наклони на стрелба. :gunner: Ами нормално е, то в необятната руска шир планини почти няма. Всичко е равно, широко, просторно. Като тепсия. Е, само Урал малко разваля пейзажа, но и той колко е?! Има - няма колкото нашата Стара планина.
И не стига, че се е налагало да се катери като червей на буца, ами и храненето била кофти. Съвсем е останал без силици юнака. Почнали да му се питлаят краката и не можел да насочва пушката към мишената. Я да дават бързо супата с макарони, салатата от цвекло и кримското вино. Ще видят те "кон боб яде ли".
И не давали били награди италианците. Гадове! Само за първите места имало :winner: Лоши хора, брей! Че как да дават по-вече? Не е ли чувал братушката, че сега криза ги тресе. Гледат да икономисват хората. Отделно, че винаги са си били стиснати и икономични.
Ех, да вземем ние да организираме едно ФТ състезание в Родината. Да се разгърне едно трасе - 300 мишени на 15 км. С по каса водка на човек. Че като се почнем от обяд :cheers:, от 3-и дневно състезание ще успеем да стреляме чак в неделя следобед, т.е. когато пиенето свърши. И като погледнем мишените с червени очи, те сами ще падат.
 
A

Anonymous

Гост
А това
заправить винтовку нормально было невозможно: на 300 человек было всего 3 баллона, один из которых с неподходящими вентилями, вдобавок баллоны были максимум с 200 очками.
правилно ли го разбирам?
Т.е. въздухът е от организаторите? ???
 

andro

Потребител
Не става въпрос за зарядната станция,това в ръката на какво ви прилича?Нещо на далекомер...
 

klmn

Потребител
bernhard,нервирал се е нещо човека,защо да го правим на салата,в руските форуми толкова информация за въздушните пушки споделят..
 

cdman

Администратор
Въздуха за зареждане не беше на ниво , само 200 барови бутилки мъкнеха и то малко на брой , аз и явчо си зареждахме нашенски въздух от жълта бутилчица.

Иначе с руснака за едно мога да се съглася - гала вечерята беше пълна излагация - и не по 10 евро на човек а по 30 евро ни взеха на нас. Иначе за трасето че беше много трудно ясно - ама англичаните пак ни биха ;) , явно ни ъгъл ни вятър и дъжд ги мори тях.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Прегледах темата, но не можах да открия, а съм почти сигурен че съм го виждал някъде - класирането по места за ПЦП и Пружинки.
Имам в предвид 1-во място Име, Пушка, Оптика, Проектил...; 2-ро място.... списъка с детайли.
Някой да даде линк?
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Сега си поиграх и преброих какви чашки са се използвали от участниците в световното.
От 212 участника [glow=red,2,300]само 9 [/glow] са използвали чашки, различни от JSB и брандираните от JSB!!!
Впечатляващо и красноречиво.
 

cdman

Администратор
Абсолютно за това се сещам всеки път като видя оня въпрос - коя пушка какви чашки харесва :) отговора е ясен - Всички пушки харесват JSB и стрелят най добре с някой от тях. Проблема е единствено в цената на чашките - че има и доста по евтини марки.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
cdman написа:
Абсолютно за това се сещам всеки път като видя оня въпрос - коя пушка какви чашки харесва :) отговора е ясен - Всички пушки харесват JSB и стрелят най добре с някой от тях. Проблема е единствено в цената на чашките - че има и доста по евтини марки.

На мен по-интересен ми е отговора.
Нещо от сорта на... "не се знае, всяка пушка харесва нейните си чашки", "пробвай всички, които имаш възможност или досег до тях" и т.н.
Истината е, че чашки, които летят добре на средни и далечни дистанции (30 и повече метри) са тези, които са с обла глава и Baracuda на H&N.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Че трябва да се пробва - трябва. Аз добре че Стели похвали Екзакт Експрес да ги тествам. Доминатора прави осезаемо по-хубави групи с експреса. То не че са много ненормалните групи, но с 0,547 са много зле. :cheers:
 

DANNY

Редовен Потребител
А ми те не бяха ли пак на JSB?
Т.Е. избора се върти вътере в марката и нейните производни.
Аз навремето много си бях харесъл АА супер фийлд. И досега си ги спомням с най-добри чувства. Но като се сетиш че и тези чашки пак се правят в завода на JSB....
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
DANNY написа:
А ми те не бяха ли пак на JSB?
Т.Е. избора се върти вътере в марката и нейните производни.
Аз навремето много си бях харесъл АА супер фийлд. И досега си ги спомням с най-добри чувства. Но като се сетиш че и тези чашки пак се правят в завода на JSB....

Аз не споря за горно написаното а споделям че при придобиване на нова пушка трябва да се тества с повече видове чашки за да се прецени с кои групира най-добре.
 

DANNY

Редовен Потребител
CaMyPau написа:
Аз не споря за горно написаното а споделям че при придобиване на нова пушка трябва да се тества с повече видове чашки за да се прецени с кои групира най-добре.

Не само трябва а направо си е Задължително!
...М/у другото и аз стрелям с Експреса. :)
 

FreeMan

Редовен Потребител
Моята пък предпочита с баракуда, която ми сяда по скъпо от JSBто :wall:

Благодаря ти cdman за файла. Прилагам го със сортирани PCP-та и спрингъри по отделно. Иначе не е честно, а и не е редно.
 

Attachments

  • 2011 WORLDS OFFICIAL RESULTS sorted.xls
    146.5 KB · Прегледи: 23
Нагоре