ФТ Световен шампионат - Италия, 2-4 Септември 2011

DANNY

Редовен Потребител
Re: ФТ Световен шампионат - 2011 - ITALY

братушка написа:
.................................................
"Core Rules" имат само англичаните.
..................................................


:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

В същност това също не е така и е дълбоко погрешно!
"Core Rules" са свързани със световната ФТ Федерация и в самото си заглавие носят инициалите и логото на Световната Федерацията -WFTF а не на англичаните.


WFTF Constitution
http://www.airguns.bg/files/akraba/WFTF ... n_2009.pdf

WFTF Core Rules
http://www.airguns.bg/files/akraba/WFTF ... eRules.pdf


http://www.saftaa.co.za/html/wftf.html
 

st_beer

Редовен Потребител
Re: ФТ Световен шампионат - 2011 - ITALY

BAD TORO написа:
Време беше!
Само не мога да разбера като си такъв бунтар защо си направи пушка в 16дж.
И защо искаш да у4астваш в такива състезания. Като не им харесваш спорта не ходи - стреляй си кеф ти с 50, кеф ти с 100дж. и се хвали пред когото искаш нека ти завиждат.
Красотата,тръпката на ФТ е и заради тези прословути 16дж. Божо правилно ти каза да си отвориш ChairGun.
За пореден път захващаш тема, която не е довела до нищо добро в нашите среди. Примери за това бол.
Този път подкрепям напълно това мнение на Симо и съм съгласен с него на 200%. Много точно казано и на място който не му харесва спорта да не го практикува и да си стреля за кеф с колкото си джаула иска нямаме ограничение в това. Както бях писал и често го казвам въздушните пушки и хобито не е само състезания в клас 16 дж.
Нека тези които си харесват спорта и 16 джаула да си го практикуват.Тези които си харесват големите джаули и дистанции и те да си го практикуват.
Имам достатъчно място за всички под слънцето да не си пречим. Съжалявам за този :offtopic:
 

DANNY

Редовен Потребител
Re: ФТ Световен шампионат - 2011 - ITALY

Моля модератор да разчисти темата!
Всички мнения които не са свързани с предстоящото Световно първенство в Италя да се преместят в темата "Всичко за ФТто" Там дискусията може да продължи без да се налага триене стига да е аргоментирана и свързана с ФТто!
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Re:ФТ Световен шампионат - 2011 - ITALY

Записването за световното в Италия започна.
На всяка държава член на WFTF са гарантирани 8 участници до 11 Март 2011г.
За да си гарантирате място е необходимо до горепосочената дата да преведете парите по банковата сметка или чрез PayPal.
След 11 Март 2011г. оставащите места са свободни до изчерпването им.
За повече информация тук.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Re:ФТ Световен шампионат - 2011 - ITALY

fatalen написа:
Записването за световното в Италия започна.
На всяка държава член на WFTF са гарантирани 8 участници до 11 Март 2011г.
За да си гарантирате място е необходимо до горепосочената дата да преведете парите по банковата сметка или чрез PayPal.
След 11 Март 2011г. оставащите места са свободни до изчерпването им.
За повече информация тук.

Да напомня за плащането!!!
Засега сме 6 сигурни участника.
Надявам се да изпълним квотата, която ни се полага, за да постигнем по-добър резултат в крайното класиране. :cheers:
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Re:ФТ Световен шампионат - 2011 - ITALY

Днес сутринта италианците "пуснаха кепенците".
Ето го и писмото:

Hi to all

this morning we receiverd registration number 225 and so we completed the 225
places

I'm updating the registered shooters' list in order to issue the definitive
one

Other shooters could send us their names to be inserted in case of someone's
renunciation

Best Regards
 

cdman

Администратор
Текат последни приготовления за пътуването към световното по ФТ в Италия , както беше написано по рано световното ще се проведе от 2-ри до 4-ти Септември в провинция Виченца. Ако всичко е наред на 31-ви август кервана потегля към шампионата :bravo:

Тази година за разлика от предната ще се постараем да изглеждаме като отбор с шапки , фанелки и значки с отличителните ни знаци.
 

братушка

Редовен Потребител
Не знам дали ще успея утре, затова от днес пожелавам на наште момчета Добър Път и Успех в Италия.
Стискам ви палци.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Абе, Симо, тоя Гонзало Риобо дето ще сте заедно да го питаш откъде е бре. Това RCH нищо не ми говори.
А пък бате ти Явор видехте ли го - ще стреля не с кой да е а със самия Джони Уолкър ... ;) :cheers:

Успех и от мен момчета !
 

cdman

Администратор
А бате ви Рашко видяхте ли с кого ще стреля :) с германка и англичанка! , на мен ми се паднали англичанин и германец.
 

lynx

Редовен Потребител
В сайта на Италианците пишеше, че се определяло от семейното положение.
Ако си женен си в група с пръчове, ако си ерген-печелиш млади германки и англичанки ;)
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Късмет и добра кондиция ви пожелавам :rambo: ! Останалото си го имате и го можете :yes:! И ако мернете някой да се "състезава" с вас по куртка, с коланчета, или подпирачки - да му пратите много здраве от българските ФТ стрелци ;) !
 

lynx

Редовен Потребител
Да им пожелаем успех, късмет и да няма много мишени тип "Bad Toro"*, че и без това броя на мишените е сериозен, а умората си казва думата, особено след дълги пътувания.
:bravo: :cheers: :cheers:

*Пояснение
Това са мишени с ниво на сложност "Bad Toro":
 

Attachments

  • 157_.jpg
    157_.jpg
    504.9 KB · Прегледи: 40
  • 186_.jpg
    186_.jpg
    346.2 KB · Прегледи: 34

BAD TORO

Модератор
ФТКС
cdman написа:
А бате ви Рашко видяхте ли с кого ще стреля :) с германка и англичанка! , на мен ми се паднали англичанин и германец.
;)

Раше, Рашеее!
Каквото и да уцелиш с тия мацки е важно както каза Весо- лесно да се лекува ;)
 
Нагоре