ФТ Пловдив оопън 08.05

Коя дата ще е най-удобна за провеждане


  • Total voters
    18

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ако ви трябват мишени сега е момента да кажете.Ще гледам да дойда да се видим ако ви трябват мишени казвайте не знам с друго дали ще мога да помогна обаче.:cheers:Напоследък ми е много натоварено но ще намеря време и затова някой ден просто сега няма как надявам се ме разбирате.:cheers:
 

apapazov

Редовен Потребител
Аз пък на 7 ми съм кръстник на детето на приятел от детинство. Толкова чакане за ФТ състезание в Пловдив и накрая дърво ! :(
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
То и Неделя 08.05 е възможна дата, но нали повечето предпочитат да е Събота.
Може пък и 28.05 или 29-ти да го повторим.......
 
Последна промяна:

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Само да има мераклии. Състезания можем да организираме редовно
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
За еднодневни мероприятия идеята беше да са в неделя, защото има хора които работят е събота. Също така когато са малко хората за подготовка на трасето, могат в събота да си го наредят, ако са повече хора може в неделя сутринта. Така, че кога да бъде едно състезание решава единствено организатора. Всеки трябва да се съобрзи с това решение.
 

5ko

Потребител
Състезание не се прави само с организатор искат се и участници Лошото е че винаги има недоволни!
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Ще го прегласуваме в клуба.
Важно е да се учим от грешките си и от опита на другите.
 
Последна промяна:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
ВАЖНО!!!! Променяме датата на 08.05 Неделя.
Явно Съботата не е добър избор.
Така няма да са разкъсани почивните дни.
Надявам се, записалите се за 7-ми няма да им е проблем.
Затова, моля всеки да препотвърди.
За нас няма да е проблем, да организираме и тренировъчни стрелби и на 29-ти Май,
дори и да не са рейтингови.
 

lynx

Редовен Потребител
За нас няма да е проблем, да организираме и тренировъчни стрелби и на 29-ти Май,
дори и да не са рейтингови.
Извинявам се за спама, но ако се нареди трасето и се тренира по него в събота, ще трябва после да се пренарежда цялото трасе.
Съгласно правилата, участниците нямат право да стрелят на трасето на което ще се провежда състезанието, по ред причини.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
По принцип трасето ще се реди в деня преди състезанието но даже и от предния ден да се нареди никои няма да стреля по него за да са равнопоставени всички участници. Имам впредвид че ако състезанието е на 8 за нас не епроблвм да направим още едно на 29 пък било то и извън шампионата ;)
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Че то между 8 май и 29 май има 21 дена време. Не виждам проблем Рачо. Или аз нещо не схващам. 8 май рейтинг, 29 май развлекателно
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Става дума за две нови дати за състезанието 8-ми и резервна 29-ти.
Съботите отпадат.
Затова ги добавих и тези дати в анкетата.
 

lynx

Редовен Потребител
Явно не сме се разбрали :), говореше се дали да е в събота или неделя.
Естествено, няма да е редно да се нареди в събота трасето и 10 души да го минат по 3 пъти тренировъчно, а на другия ден на същото трасе да се провежда официалното ;)
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Ако се реди в Събота, то ще е привечер, и то не от хора, които ще участват в състезанието.
Ако ви трябват мишени сега е момента да кажете.Ще гледам да дойда да се видим ако ви трябват мишени казвайте не знам с друго дали ще мога да помогна обаче.:cheers:Напоследък ми е много натоварено но ще намеря време и затова някой ден просто сега няма как надявам се ме разбирате.:cheers:
Милко, от теб ще искаме само репортаж "от високо" за състезанието......
 
Последна промяна:

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Явно не сме се разбрали :), говореше се дали да е в събота или неделя.
Естествено, няма да е редно да се нареди в събота трасето и 10 души да го минат по 3 пъти тренировъчно, а на другия ден на същото трасе да се провежда официалното ;)

Раче, на мен лично не ми пречи да го минат и 20 души в събота. Важното е на състезанието да се съберем поне 20 човека както преди.
Сега се опитваме да има по едно рейтингово всеки месец и това е добре. Но както сами виждате едвам се събираме по десетина човека.
Въпроса е не колко човека ще го минат в събота трасето, а да има хора мераклии за състезание.
Само пред комповете не става иска се раздвижване и мерак, желание да направиш състезание и да участваш в други такива организирани от колеги.
Вече идват топлите месеци и е само за Фт, дано това накара повече хора да се записват.
Апелирам към всички които се колебаят да се престрашат и да се запишат поне за едно състезание. Очакват ги само положителни емоции и среща с позитивни хора. Гарантирано.
Към старите участници - време е да се събудим и да се виждаме по трасетата.
Успех на всички.
 

xpresident

Редовен Потребител
Апелирам към всички които се колебаят да се престрашат и да се запишат поне за едно състезание. Очакват ги само положителни емоции и среща с позитивни хора. Гарантирано.
Щом е гарантирано, ще се пробвам и аз.
Васил Попов
клас пружинка
HW97k
Bushnell Elite 4200
JSB Exact
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Щом е гарантирано, ще се пробвам и аз.
Васил Попов
клас пружинка
HW97k
Bushnell Elite 4200
JSB Exact
А така няма само аз да стрелям с пружинка, надявам се да мога да дойда поне на това състезание, че за момента няколко месеца имам яки разходи и нямам никакво време ни за хоби ни за нищо :'(
 
Нагоре