Стойка за прострелка

Kameno Karp

Редовен Потребител
Дълго време умувах дали ми трябва такова нещо. След като изумувах, че ми трябва, почнах да се оглеждам каква да си купя. За парите които бях решил, че мога да дам за стойка, нямаше нищо което да ме устройва като визия и функционалност. За тия които ми хващаха окото, трябваше да си продам единия бъбрек и далака поне. И така се почна. :)
IMG_20230113_519.jpg
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Там какво са правили не знам. Моята едва ли ще надхвърля 3 килограма. Надявам се да стане и дизайнерска. Лошото е, че не можах да намеря толкова малък черен крик. Та тоя ще трябва да го шкуря и боядисвам.
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Последно точно тая разглеждах, ноооооо... нещо визуално не ми допадна. Ако не знаех, че мога да си направя стойка, която да ми допада визуално и функцитнално, точно тая щях да взема.
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Днес ми остана малко време да поработя по стойката. Остана само боядисването. И да взема черни болтове за "краката" ,че тия с тия белите много цингафайско стои.
IMG_20230325_36284.jpg

IMG_20230325_18490.jpg
IMG_20230325_5917.jpg
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Днес ми остана малко време да поработя по стойката. Остана само боядисването. И да взема черни болтове за "краката" ,че тия с тия белите много цингафайско стои.
View attachment 106497

View attachment 106498
View attachment 106499
Колега, аз си сложих от тия гумените крачета с винт, много съм доволен от застопоряването и стабилността на стойката. Screenshot_20230326_083229_com.android.gallery3d.jpg
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Дали за хубаво или за лошо,реших врътките да са от горната страна а отворите проходни за по-лесно боравене и по-голям ход. От долу на болтовете ще сложа от тия силикончета.
IMG_20230326_58524.jpg
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Супер, ще се получи предполагам. Това е хоби, всеки си експериментира и тества своите идеи и предпочитания. Успех.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Аз си я направих за да тествам слъговете на мишена 50 метра за да избегна фактора стрелец и допуск за грешка, както и за прострелка на оптики. Но моята стойка е със стягане в предната част, така че да не може да мърда при стрелба. :)
 

Laferrari63

Редовен Потребител
А аз сега съм луднал да си взема тринога с модифицирана глава ябълка на 360 градуса. Пак пушката стои без да мърда и е захваната за приклада, но можеш да стреляш от всякаква позиция. Кеф ти на стол, кеф ти прав , кеф ти седнал на възглавничка. Проблема е, че не ми се инвестира в хубава маса за стрелба, а си купих 2-3 къмпинг маси и се клатят. Гараж или място където мога да си измайсторя моя нямам. Следователно съм готов да си купя някакъв компромисен вариант. Познавате ли някой който може да ми изработи трикрака маса за стрелба на разумна цена?
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Днес най-накрая се наканих да обера доста големите луфтове на стойката , за да си върши добре работата. Все пак това нещо е крик и си хлопаше доволно. Ами доволен съм от резултата.
Resizer_16963258439391.jpg Resizer_16963262909911.jpg
 
Нагоре